/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
MEBLARSTWO

Spotkanie kobiet z branży meblarskiej już 16. września! Hasło przewodnie: Marka osobista kluczem do sukcesu

OIGPM

Autor:
Źródło: OIGPM
Data: 2021-08-31


16. września, podczas targów DREMA, na terenie  Międzynarodowych Targów Poznańskich, kobiety związane z branżą meblarską już po raz trzeci spotkają się na dedykowanym im wydarzeniu, które tym razem odbędzie się pod hasłem „Marka osobista kluczem do sukcesu”.

Spotkanie kobiet z branży meblarskiej już 16. września! Hasło przewodnie: Marka osobista kluczem do sukcesuSpotkanie kobiet z branży meblarskiej już 16. września! Hasło przewodnie: Marka osobista kluczem do sukcesuFot. Piotr Jasiczek / Grupa MTP

W ramach spotkania organizator – Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli, przygotował warsztat poświęcony budowaniu marki osobistej. Tematyka wydarzenia jest niezwykle aktualna, gdyż silna marka osobista pomaga odnosić sukcesy w biznesie, pracy i życiu osobistym, wspierając jednocześnie markę firmy, dla której się pracuje.

Głównym celem spotkania jest przekazanie paniom pracującym w branży meblarskiej umiejętności w zakresie tworzenia mocnej, autentycznej marki własnej, aby ułatwić im odnoszenie sukcesów dzięki konsekwentnej realizacji wartościowych celów. Ze szkolenia warsztatowego skorzystają najbardziej kobiety biznesu meblarskiego, którym zależy na rozwoju umiejętności osobistych dla dobra własnego i swoich firm.

Uczestniczki warsztatu będą miały okazję lepiej poznać siebie – swoje silne i słabe strony, wartości i cele, co pomoże im w tworzeniu marki osobistej, która jest autentyczna, wyjątkowa i daje innym ich najlepsze „JA”. Ponadto zyskają wiedzę, jak być marką premium w pracy i biznesie, jak też w relacjach osobistych. Dowiedzą się, w jaki sposób marka ich firmy zyska na ich personalnym brandzie. Poznają sposoby na skuteczne wykorzystanie narzędzi komunikacji, by dotrzeć z przekazem swojej marki do tych, na których najbardziej im zależy. Stworzą swój indywidualny plan budowania marki oraz nauczą się ją pielęgnować i rozwijać.

Agenda wydarzenia
9.30-10. 00  Rejestracja gości, kawa, herbata
10.00-10.20  Powitanie gości, wprowadzenie
Prof. dr hab. Ewa Ratajczak, Wiceprezes OIGPM, Sieć Badawcza Łukasiewicz, Instytut Technologii Drewna, Jerzy Osika, Promedia
10.20-10.30  O kobietach w branży
Dr inż. Sylwia Oleńska, Wydział Technologii Drewna, SGGW
10.30-11.30 Co dzięki silnej marce osobistej zyskasz Ty, Twoja firma i Twoi najbliżsi? Jak lepiej poznasz samą siebie, by budować markę osobistą, która jest autentyczna, wyjątkowa i daje innym Twoje najlepsze „JA”?
Jerzy Osika, Promedia
11.30-11.45 Przerwa kawowa
11.45-13.15 Jak stworzysz osobistą markę premium w oparciu o własną wizję, misję i wartości? W jaki sposób określisz i zrealizujesz ważne dla Ciebie cele?
Jerzy Osika, Promedia
13.15-14.00 Przerwa lunchowa
14.00-15.30 Jak, dzięki skutecznej komunikacji, dotrzesz z przekazem Twojej marki do tych, na których Ci najbardziej zależy? Co pomoże Ci pielęgnować i rozwijać Twój osobisty brand?
Jerzy Osika, Promedia
15.30 -16.00 Podsumowanie i zakończenie spotkania
Maria Wegner, Meritum Doradztwo Biznesowe, Jerzy Osika, Promedia

Szczegóły dotyczące wydarzenia:
Termin: 16. września 2021r., godz. 9.30-16.00
Miejsce: Poznań, MTP, Restauracja Garden City
Organizator: Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli
Współorganizator: Grupa MTP, Targi DREMA, Promedia Jerzy Osika
Partner Strategiczny: Bank Pekao S.A.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne i można je zgłaszać poprzez jeden z poniższych adresów:
Joanna Gruszczyńska, Menedżer ds. Kluczowych Klientów: joanna.gruszczynska@oigpm.org.pl,
Paulina Świeżek, Asystentka Biura OIGPM: paulina.swiezek@oigpm.org.pl.

Organizator przyjmuje zgłoszenia do 10. września 2021 roku
W związku z pandemią koronawirusa liczba uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, osoby niezarejestrowane nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu.

Spotkanie organizowane jest w szczególnych okolicznościach i odbędzie się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA