/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Ruszyła sprzedaż biletów na Targi branży leśnej EKO-LAS

Autor:
Źródło: Grupa MTP
Data: 2021-07-23


W dniach 2-4. września 2021 w Mostkach koło Świebodzina odbędzie się kolejna odsłona Targów EKO-LAS kierowanych do szeroko pojętej branży leśnej.

Ruszyła sprzedaż biletów na Targi branży leśnej EKO-LASRuszyła sprzedaż biletów na Targi branży leśnej EKO-LASFot. D.Jabłoński

Na teren Targów obowiązuje wstęp za okazaniem biletu lub zaproszenia. Bilety są już dostępne w sprzedaży na platformie www.tobilet.pl. Przedstawiciele branży otrzymają zaproszenia drogą pocztową. Dodatkowo, dla gości udostępniony zostanie parking w najbliższym sąsiedztwie wystawy.

Targi EKO-LAS to dynamiczne pokazy w lesie, które po raz pierwszy odbędą się w nowej strefie z nagłośnieniem, prezentacja nowości, ale przede wszystkim spotkanie profesjonalistów z branży leśnej, obrotu i przetwórstwa drewna.

Na zwiedzających będzie czekać niemal 30 ha ekspozycji targowej, gdzie zaprezentuje się blisko 100 wystawców. Większość liderów już potwierdziła swój udział.

W programie nie zabraknie również interesujących dyskusji i debat branżowych. Drugiego dnia targów, tj. 3. września odbędzie się całodniowe Forum Biomasy, którego główną tematyką będzie „Rola Biomasy w wypełnieniu zobowiązań klimatycznych”. Dodatkowo organizatorzy zapraszają codziennie na prezentacje organizowane przez ORWLP w Bedoniu pt.: „Wdrażanie nowoczesnych technologii w lasach” - wiedza dla leśników, drwali, przedsiębiorców leśnych oraz drzewiarzy z zakresu nowoczesnych technik, technologii i ochrony lasu, a także na pokazy ratownictwa przedmedycznego.

Wszystkie aktualne informacje są dostępne na stronie www.ekolas.mtp.pl oraz na wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/1iJLiSc2o

Liczba wyświetleń: 1861


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA