/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
LEŚNICTWO

Targi EKO-LAS: Początek wydarzenia już w czwartek 2. września

Autor:
Źródło: Grupa MTP
Data: 2021-06-29


Tegoroczne Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS odbędą się od 2-4. września w Mostkach k. Świebodzina.

Targi EKO-LAS: Początek wydarzenia już w czwartek 2. wrześniaTargi EKO-LAS: Początek wydarzenia już w czwartek 2. wrześniaFot. D.Jabłoński

Targi Eko-Las tradycyjnie odbywały się od piątku do niedzieli. -Ze względu na biznesowy charakter Targów i sugestie naszych partnerów o przesunięcie wydarzenia tak, aby głównie wypadało w dni robocze, w tym roku Targi rozpoczną się w czwartek i zakończą w sobotę - informują organizatorzy. W związku ze zmianą, tegoroczne targi, które odbędą się na terenie leśnym w Mostkach koło Świebodzina, spotkamy się w dniach 2-4. września 2021.

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to największe spotkanie biznesowe dla sektora leśnego w Polsce. Tegoroczna edycja ponownie zawita do dobrze znanej już lokalizacji i odbędzie się na terenie Nadleśnictwie Świebodzin, gdzie organizatorzy powracają po trzech latach nieobecności.

W tej edycji organizatorzy przygotowali zupełnie nowe, dwie strefy pokazowe – dla maszyn mniejszego i większego kalibru. Dynamiczne pokazy będą prowadzone przez konferansjera z wykorzystaniem profesjonalnego nagłośnienia i odbywać się będą codziennie w godzinach 10-15. Wszystkie maszyny będą zlokalizowane w jednym miejscu, co pozwoli na kompleksowy udział w wydarzeniu, bez konieczności przemieszczania się po całym terenie Targów. 

Targi EKO-LAS to miejsce spotkań całej branży. Cieszy nas tak liczne zainteresowanie wydarzeniem zarówno wśród wystawców, jak i profesjonalistów z branży leśnej i przemysłu drzewnego. Mocnym punktem programu będzie prezentacja harwersterów i forwarderów topowych marek na polskim rynku – mówi Łukasz Rachubiński, Dyrektor Targów EKO-LAS.

Dodatkowo, drugiego dnia targów, tj. 3. września odbędzie się całodniowe Forum Biomasy, którego główną tematyką będzie „Rola Biomasy w wypełnieniu zobowiązań klimatycznych”.

Szczegółowy program Targów EKO-LAS będzie dostępny w lipcu. Więcej informacji o Targach EKO-LAS znaleźć można na stronie www.ekolas.mtp.pl

Liczba wyświetleń: 2280


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA