/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
Projektowanie, wzornictwo i produkcja w branży meblarskiej

Konferencja Autodesk Day 2021 | Meble

Autor:
Źródło: Autodesk
Data: 2021-05-21


Jak cyfryzacja procesów może pomóc producentom mebli w osiągnięciu celów biznesowych? Odpowiedzi na to pytanie 22. czerwca udzielą eksperci branży meblarskiej podczas wirtualnej konferencji Autodesk Day 2021 | Meble. Wśród tematów konferencji znajdą się m. in. projektowanie mebli przyszłości ze sztuczną inteligencją, automatyzacja projektowania i wizualizacja projektów czy optymalizacja produkcji mebli.

Konferencja Autodesk Day 2021 | MebleKonferencja Autodesk Day 2021 | MebleFot. Autodesk

Proces tworzenia mebli to coś więcej niż tylko projekt i produkcja. Liderzy tej branży wiedzą, jak bardzo ważna jest cyfryzacja firmy i wprowadzenie jej elementów do wszystkich etapów cyklu tworzenia - od projektu przez produkcję, wymianę danych aż po sprzedaż i marketing.

Autodesk, producent oprogramowania wykorzystywanego w projektowaniu i produkcji mebli, zaprasza na bezpłatną konferencję, Autodesk Day 2021 | Meble. Projektowanie. Wzornictwo. Produkcja skierowaną do osób działających na rynku meblarskim oraz firm związanych z tą branżą - dostawców materiałów, maszyn i urządzeń. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli zapoznać się najlepszymi praktykami oraz doświadczeniami dotyczącymi digitalizacji, rozwoju produktów dopasowanych do oczekiwań klientów oraz inteligentnych fabryk. 

Trendy w meblarstwie i wymiana doświadczeń

Spotkanie online dla odbędzie się we wtorek, 22 czerwca w godzinach 10.00 – 16.00. Udział w konferencji jest bezpłatny. Prelegentami będą nie tylko specjaliści z Autodesk, ale także przedstawiciele polskich znanych firm meblowych jak Black Red White, INEX czy Sits.

„Przemysł meblowy jest jednym z kluczowych sektorów polskiej gospodarki. Wśród branż przetwórstwa przemysłowego meblarstwo jest drugą branżą pod względem wartości eksportu netto i tworzy istotną część polskiej gospodarki. By się rozwijać i zapewnić konkurencyjność produktów, firmy z sektora muszą adaptować innowacyjne rozwiązania i inwestować w cyfryzację. Konferencja Autodesk Day 2021 | Meble to doskonała okazja do poznania trendów w produkcji mebli oraz narzędzi, które pomogą wpłynąć na skrócenie cyklu sprzedaży, a finalnie na wzrost i zadowolenie klientów.” – powiedziała Grażyna Kołodziejek, Country Marketing Manager z Autodesk.

Sesje podczas konferencji będą dotyczyć m. in.
• Projektowania mebli przyszłości ze sztuczną inteligencją 
• Generative Design
• Automatyzacji projektowania
• Wykorzystania platformy Forge do tworzenia interaktywnych prezentacji montażowych
• Wizualizacji projektów 
• Komunikacji przy projekcie i z klientami końcowymi  
• Optymalizacji produkcji mebli  z Factory Design Utilities
• Fusion 360, Inventor, PLM, PDM

Szczegółowa agenda i rejestracja na wydarzenie dostępne są na stronie konferencji pod adresem autodesk.pl/campaigns/furnitureday.


Informacje o Autodesk
Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć na www.autodesk.pl, www.facebook.com/Autodesk.Poland


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz