/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TECHNOLOGIE

Microtec integruje branżę technologii skanowania drewna

Autor: oprac. red
Źródło: Microtec
Data: 2021-05-06


Microtec, światowy lider rozwiązań do skanowania i optymalizacji dla przemysłu tartacznego i obróbki drewna, ogłosił oficjalną integrację i włączenie technologii oferowanych przez FinScan i WoodEye do rodziny Microtec.

Microtec integruje branżę technologii skanowania drewnaMicrotec integruje branżę technologii skanowania drewnaFot. Microtec

Microotec (Włochy), FinScan (Finlandia) oraz WoodEye (Szwecja) są spółkami wchodzącymi w skład austriackiej Grupy Springer specjalizującej się w technologiach dla przemysłu drzewnego.

Odtąd wszystkie wchodzące w skład grupy spółki zajmujące się technologiami skanowania drewna, będą działać pod wspólną marką korporacyjną - Microtec. Zmian ta ma odzwierciedlać przeprowadzoną fuzję i wzmocnioną współpracę między firmami.

-Wszyscy razem będziemy pracować nad wspólnym celem: być jeszcze silniejszym razem dla naszych klientów i partnerów, działać globalnie, zachowując lokalną i regionalną obecność - mówi Frank Jöst, dyrektor generalny Microtec. Dzięki integracji klienci będą mieli dostęp do rozszerzonego portfolio produktów opartego na zintegrowanych rozwiązaniach do skanowania i optymalizacji procesów na wszystkich etapach obróbki drewna.

Nowa organizacja Microtec będzie się składać z centrów kompetencji i biur zlokalizowanych w 6 krajach na całym świecie: Microtec Bressanone/Venice we Włoszech; Microtec Espoo w Finlandii (dotychczas FinScan), Microtec Rosenheim w Niemczech, Microtec Linköping w Szwecj (dotchczas WoodEye), biuro Microtec w Vancouver w Kanadzie oraz Lucidyne - oddział firmy Microtec w Corvallis (amerykańska spółka Lucidyne została przejęta przez Microtec w ubiegłym roku).


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz