/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PRZEMYSŁ DRZEWNY

Nie żyje Piotr Jaszczak - Prezes sia Abrasives w Polsce

Autor:
Źródło:
Data: 2021-04-23


Z ogromnym smutkiem przekazujemy informację, że Piotr Jaszczak, w świecie przemysłu znany jako Prezes sia Abrasives w Polsce, odszedł we śnie w poniedziałek, 19. kwietnia.

Nie żyje Piotr Jaszczak - Prezes sia Abrasives w PolsceNie żyje Piotr Jaszczak - Prezes sia Abrasives w PolsceFot. materiały prasowe

30 lat temu sprowadził do Polski najwyższej jakości materiały ścierne, wprowadzając do branży drzewnej szwajcarskie standardy. Zaczynając od wynajętej powierzchni w starym stoczniowym hangarze w Szczecinie, miał wizję i skuteczny plan na przekształcenie swojej działalności handlowej w działalność produkcyjną. Na przestrzeni lat jego firma BTS, stała się dużym, nowoczesnym przedsiębiorstwem ulokowanym w Goleniowskim Parku Przemysłowym, z przedstawicielami w wielu miastach w Polsce.

Równo 5 lat temu zapewnił bezpieczeństwo i stabilną przyszłość swojej załodze doprowadzając zarządzane przez siebie przedsiębiorstwo do fuzji z firmą Bosch. Ale to nie praca, czy interesy były najważniejsze. Najważniejsi byli ludzie, których spotykał na swojej drodze.

Bezpośredni, szybki w decyzjach, podważający status quo, człowiek dotrzymujący słowa, który odważył się zrewolucjonizować sposób nawiązywania relacji, również tych biznesowych. Miał wpływ na życie i rozwój zawodowy wielu z nas, a za jego ciętymi ripostami i odważnymi, szczerymi komentarzami, zawsze stał ogrom dobrego humoru i troska o współpracowników oraz partnerów biznesowych.

Ci, którzy go znali, zgodzą się pewnie, że miał dobry gust - doceniając dobre jedzenie, dobrą muzykę, dobre wino i dobre towarzystwo - najchętniej gdzieś nad wodą, ale drzwi jego biura i domu też były zawsze otwarte. Motocyklista, skipper, przyjaciel, mentor, podróżnik, mistrz kuchni, poliglota i utalentowany fotograf. Uznany biznesmen i mentor, w którym do samego końca tkwił duch młodego, wesołego i niepokornego harcerza.

Ostatnie pożegnanie Piotra Jaszczaka zaplanowane jest na piątek, 30 kwietnia. Więcej szczegółów znajdą Państwo w pliku: tinyurl.com/goodbyepiotr


Dziękujemy, że będą Państwo z nami - zarówno osobiście, jak i wspominając Piotra w dowolnym innym miejscu na świecie.

Pogrążeni w smutku
Rodzina wraz z przyjaciółmi.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz