/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
BUDOWNICTWO DREWNIANE

Unihouse ma nowe kontrakty w Norwegii

Unihouse

Autor: oprac. red
Źródło: Unihouse
Data: 2021-03-01


Unihouse SA zawarł na rynku norweskim kolejne umowy na realizację budynków mieszkalnych w technologii modułowej opartej na szkielecie drewnianym.

Unihouse ma nowe kontrakty w NorwegiiUnihouse ma nowe kontrakty w NorwegiiFot. Unihouse

1. marca Unihouse SA zawarł umowy na realizację w technologii modułowej inwestycji w miejscowości Nittedal koło Oslo w Norwegii. Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie i wykonanie trzech budynków o konstrukcji drewnianej, w których znajdzie się 66 mieszkań.

Zamawiającym jest firma Bjertnes AS z siedzibą w Skjetten w Norwegii. Wartość umowy to ok. 45,4 mln zł netto.

Realizacja prac projektowych rozpocznie się w I kwartale 2021r. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest w II kwartale 2021r., a zakończenie Inwestycji w II kwartale 2022r.

To kolejny duży projekt Unihouse w Norwegii zawarty w ostatnich tygodniach. Na początku spółka poinformowała o zawarciu kontraktu "Sentrumsgården Buvika". Na jego mocy w miejscowości Buvika k. Trondheim w Norwegii zrealizowany projekt inwestycyjny składający się z trzech budynków modułowych (łącznie 29 mieszkań) wraz z garażem podziemnym oraz powierzchniami handlowo-usługowymi.

Zamawiającym jest Saltnessand Utbygging AS z siedzibą w Trondheim. Wartość kontraktu to ok. 24,7 mln zł. Realizacja prac projektowych związanych z tą umową rozpocznie się jeszcze w tym kwartale. Rozpoczęcie produkcji nastąpi po otrzymaniu od zamawiającego odrębnego zlecenia, co powinno mieć miejsce w III kwartale 2021r. Natomiast zakończenie inwestycji przewidziano na III kwartał 2022r.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz