/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PODŁOGI DREWNIANE

DOMOTEX 2021 tylko on-line

Autor: oprac. red
Źródło: Deutsche Messe
Data: 2021-01-19


Hanowerskie targi materiałów podłogowych Domotex odbędą się w tym roku tylko on-line jako Domotex Digital Day.

DOMOTEX 2021 tylko on-lineDOMOTEX 2021 tylko on-lineFot. Deutsche Messe

Odbywające się tradycyjnie w styczniu targi Domotex ze względu na pandemię COVID-19 początkowo przełożona na termin od 18-do 20 maja przy czym zakładano hybrydowy format wydarzenia, które miało odbywać się jednocześnie w formie tradycyjnej oraz on-line. Jednak ponowny wzrost liczby infekcji związanych z koronawirusem w skali globalnej sprawił, że Deutsche Messe AG zdecydowało, o zmianie planów. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się tylko w formie cyfrowej.

Głównym elementem wydarzenia będzie konferencja on-line, podczas której poruszone zostaną aktualne i przyszłościowe tematy w międzynarodowym przemyśle podłogowym.

-Targi takie jak DOMOTEX, które charakteryzują się bardzo wysokim poziomem międzynarodowości po obu stronach, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających, mają długi okres planowania. Po niedawnym wzroście liczby przypadków koronawirusa na świecie, którym towarzyszą blokady i obostrzenia w podróżach na całym świecie, musieliśmy podjąć tę decyzję. Niestety po raz pierwszy w 32-letniej historii targów DOMOTEX w 2021 roku nie będziemy mogli zorganizować jako targi fizyczne na naszych terenach wystawowych w Hanowerze. Hybrydowy DOMOTEX nie jest realny w obecnej sytuacji, ponieważ wymagałby określonej liczby fizycznych wystawców i odwiedzających w jednym miejscu, w połączeniu z podróżami ze wszystkich stron świata. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować DOMOTEX jako wydarzenie czysto cyfrowe - powiedział dr Andreas Gruchow, członek zarządu Deutsche Messe AG, komentując ostateczną decyzję.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz