/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
MODYFIKCJA DREWNA

Wywiad: prof. Bartłomiej Mazela - Nie tylko kornik lubi drewno

Autor:
Źródło: WLiTD UP w Poznaniu
Data: 2021-01-03


Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu z prof. Bartłomiejem Mazelą, wykładowcą Katedry Chemicznej Technologii Drewna poznańskiego WLiTD.

Prof. dr hab. inż. Bartłomiej Mazela prof. zw. jest wykładowcą Katedry Chemicznej Technologii Drewna na Wydziale Leśnictwa i Technologii Drewna UP w Poznaniu. W latach 2012-2019 pełnił funkcję dziekana poznańskiego Wydziału Technologii Drewna. W centrum jego zainteresowań naukowych znajdują się zagadnienia związane z zabezpieczaniem i konserwacją drewna oraz badania nad jego modyfikacją.

W wywiadzie profesor Bartłomiej Mazela opowiada o krętych ścieżkach, które doprowadziły go do zainteresowania się technologią drewna, kierunkach prowadzonych badań naukowych oraz możliwościach jakie daje modyfikacja drewna.

Wywiad jest drugim filmem z serii "Nie tylko kornik lubi drewno". W tym cyklu naukowcy, absolwenci, studenci i sympatycy Wydziału Leśnictwa i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu opowiadają o swoich związkach z leśnictwem i drzewnictwem, przedstawiąją historie swoich karier zawodowych oraz prezentują swoje pozazawodowe pasje.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz