/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
MEBLARSTWO

Wywiad: prof. Jerzy Smardzewski - Nie tylko kornik lubi drewno

Autor:
Źródło: WLiTD UP w Poznaniu
Data: 2020-11-23


Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z prof. Jerzym Smardzewskim, wykładowcą poznańskiego WLiTD, autorem podręczników z dziedziny meblarstwa.

Wywiad jest pierwszym filmem z serii "Nie tylko kornik lubi drewno". W tym cyklu naukowcy, absolwenci, studenci i sympatycy Wydziału Leśnictwa i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu opowiadać będą o swoich związkach z leśnictwem i drzewnictwem, przedstawią historie swoich karier zawodowych oraz pochwalą się swoimi pasjami.

Prof. dr hab. inż. Jerzy Smardzewski prof. zw. jest wykładowcą na Wydziale Leśnictwa i Technologii Drewna UP w Poznaniu, autorem podręczników z zakresu projektowania i produkcji mebli, pełni funkcję kierownika Zakładu Projektowania Mebli Katedry Meblarstwa WLiTD UP w Poznaniu. W wywiadzie profesor Smardzewski wskazuje kluczowe wydarzenia dotyczącej historii jego drogi zawodowej, opowiada o nieustającej fascynacji drewnem, kierunkach prowadzonych badań naukowych oraz możliwościach jakie daje studiowanie na kierunku Projektowanie mebli na Wydziale Leśnictwa i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz