/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
MEBLARSTWO

Sklepy meblowe zostaną otwarte dopiero z innymi punktami handlowymi

Drewno.pl

Autor: oprac. red
Źródło: Drewno.pl
Data: 2020-11-23


Obietnice przedstawicieli rządu pozostały słowami. Duże sklepy meblowe nie zostaną otwarte wcześniej, lecz w takim terminie jak inne zamknięte obostrzeniami punkty handlowe.

Sklepy meblowe zostaną otwarte dopiero z innymi punktami handlowymiSklepy meblowe zostaną otwarte dopiero z innymi punktami handlowymiFot. D.Jabłoński

Sklepy meblowe zostały niespodziewanie zamknięte w sobotę 7. listopada, mimo, że jeszcze dwa dni wcześniej w projekcie rządowego rozporządzenia był wyjątek, który pozwalałby im dalej działać tak jak np. drogeriom, księgarniom czy sklepom budowlanym.

Branża producentów mebli i sieci handlowe zabiegały o zmianę zakazu, jednak mimo obietnic składanych m.in. podczas wirtualnych spotkań, w których wziął udział premier M. Morawiecki i wicepremier J.Gowin, meblarze nie otworzą swoich sklepów wcześniej niż właściciele innych zamkniętych punktów w galeriach handlowych.

Według zapewnień rządu, jakie padły w miniony weekend, sklepy w galeriach będą mogły ponownie wrócić do pracy od soboty 28. listopada przy zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego.

Do tego czasu nabywcy mogą szukać mebli wyłącznie w mniejszych sklepach meblowych (do 2 tys. m2 powierzchni), które mogą pracować bez zakłóceń związanych z wprowadzanymi obostrzeniami.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz