/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PRZEMYSŁ DRZEWNY

Andrzej Półrolniczak wybrany prezesem stowarzyszenia DROMA

Autor: oprac. red
Źródło: DROMA
Data: 2020-11-02


Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA, które odbyło się w dniu 30. września 2020 roku, wybrało nowe władze na lata 2020-2024. Prezesem stowarzyszenia na nową kadencję został ponownie Andrzej Półrolniczak - Dyrektor Targów DREMA.

Andrzej Półrolniczak wybrany prezesem stowarzyszenia DROMAAndrzej Półrolniczak wybrany prezesem stowarzyszenia DROMAFot. Grupa MTP

W skład Zarządu Stowarzyszenia weszli również: Mieczysław Fluder, Jacek Gawroński, Andrzej Graczykowski, Tomasz Kobierski, Stefan Kołakowski, Tomasz Nieciąg, Zbigniew Oskwarek i Dariusz Prochera.

Do Komisji Rewizyjnej zostali powołani: Marcin Barc, Zygmunt Stawicki i Waldemar Szymański.

Podczas spotkania członkowie Stowarzyszenia DROMA omówili aktualna rynkową oraz planowane przez Stowarzyszenie działania promujące polski przemysł maszyn i narzędzi do obróbki drewna.

Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA skupia osoby fizyczne związane z branżą obrabiarek i narzędzi do obróbki drewna oraz większość polskich producentów maszyn i narzędzi do obróbki drewna. DROMA jest członkiem Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz