/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Wood-Mizer inwestuje w rozbudowę zakładu w Kole.

Wood-Mizer

Autor:
Źródło: Wood-Mizer
Data: 2020-10-15


Firma Wood-Mizer, producent wysokiej jakości maszyn do obróbki drewna, podjął decyzję o rozbudowie fabryki w Kole o kolejną halę produkcyjno-biurową. Dzięki temu firma zwiększy swój potencjał produkcyjny a dla lokalnej ludności stworzy nowe miejsca pracy.

Fot. Wood-Mizer

Budowę nowej hali produkcyjnej rozpoczęto w lipcu 2020 r., a planowany termin zakończenia projektu to marzec 2021. Już dzisiaj widać duży postęp prac budowlanych - na solidnie przygotowanych fundamentach stawiane są kolejne przęsła konstrukcyjne, budowlańcy i ciężki sprzęt pracują nieustannie, a nad całością projektu czuwa generalny wykonawca, firma Budimex. Za kilka miesięcy łączna powierzchnia budynków produkcyjno-biurowych Wood-Mizer w Kole zwiększy się o ponad 2,6 tys. m2  i wyniesie łącznie 17 tys. m2. Na nowej powierzchni zakładu powstaną stanowiska pracy i biura głównie dla projektantów i inżynierów, działu badań i rozwoju, oprzyrządowania i prototypowni, ale znajdzie się również nowe miejsce dla kolegów i koleżanek z działu marketingu. 

Fot. Wood-Mizer

Firma Wood-Mizer na bieżąco rekrutuje i zatrudnia nowych pracowników. W miesiącach sierpień-wrzesień, pracę znalazło 29 nowych osób. Już dzisiaj poszukiwani są pracownicy do biur i stanowisk produkcyjnych. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 420 osób, co czyni je jednym z największych pracodawców w naszym powiecie. 

Dzięki nowym inwestycjom Wood-Mizer zamierza ugruntować swoją pozycję lidera wśród firm wysoko rozwiniętych, nowoczesnych i dynamicznych. Jeśli Ty też chciałbyś być częścią międzynarodowego zespołu i móc kształtować swoją przyszłość zawodową i promować dobrą markę naszego regionu – dołącz do nas! 

Więcej informacji – www.woodmizer.pl/career  

Wood-Mizer inwestuje w rozbudowę zakładu w Kole. (Zdjęcia: 5) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA