DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowy Styl - nowa kolekcja

Nowy Styl SA

Autor:
Źródło: Nowy Styl SA
Data: 2004-06-03


W pięknych wnętrzach życie smakuje lepiej - Nowa kolekcja "Kawiarnia".

VeronaVerona

Klienci poszukujący krzeseł i stołów do kawiarni, restauracji, jadalni i kuchni z pewnością znajdą coś dla siebie w nowej, wiosennej ofercie firmy Nowy Styl. Tegoroczna kolekcja - podobnie jak poprzednie - powstała we współpracy ze znanymi europejskimi projektantami, min. Paolo Galeotti, Holeger Henn, studio hermann + stumppoulm, a także gronem projektantów pracujących w firmie Nowy Styl.

Kolekcja składa się z 40 modeli krzeseł, 20 stołków barowych, 5 taboretów i 30 stołów. Każdy z mebli dostępny jest w wielu wariantach wykończeń i kolorów. Komponując poszczególne elementy z jednej linii wzorniczej - krzesła, taborety i stoły - możemy zaaranżować nowoczesny bądź klasyczny klimat wnętrza. Pozwala na to różnorodność proponowanych produktów - od kolorowych plastikowych krzeseł Amigo i Beta, poprzez łączące szlachetne drewno i chromowany metal linię Dolly oraz Dorino aż po drewniane, tapicerowane krzesła Napoli, Verona oraz stół Classico Table

Wśród tegorocznych nowości warto wymienić stół Modern Table (projekt: Nowy Styl), którego sylwetka doskonale wpisuje się w najnowsze, minimalistyczne trendy wzornicze. Szlachetna, prosta bryła pozbawiona jest zbędnych załamań, żłobień i ozdób. Przejrzystość formy została podkreślona przez proste, masywne nogi stołu oraz blat zlicowany z oskrzynią. Wrażenie pewnej surowości łagodzi ciepły kolor drewna - klient może wybrać między innymi czerwonawy kolor koniaku, naturalny buk lub ciemny wenge. Nowoczesny charakter stołu Modern został określony poprzez niewielki, ale bardzo ważny chromowany element dekoracyjny -umieszczony w miejscu łączenia nóg z blatem. Dzięki temu stół doskonale pasuje do modernistycznych wnętrz. Neutralna, niezobowiązująca forma tego mebla oraz materiał, z którego został wykonany ( lite drewno) sprawia, iż Modern harmonijnie komponuje się również z tradycyjnymi kuchniami i jadalniami. Stół posiada mechanizm synchronicznego rozsuwu blatu, co sprawia, że klient bez kłopotu i wysiłku może rozsunąć blat do trzech wielkości.

Nowy Styl wie, że wygodne, dobrze zaprojektowane krzesła i stoły tworzą nastrój, zachęcają do odpoczynku i delektowania się drobnymi, codziennym przyjemnościami. Taka właśnie - różnorodna, estetyczna i wygodna jest nowa kolekcja mebli.

Nowy Styl to grupa składająca się obecnie z 14 spółek-córek. Połowa z nich działa w Polsce, pozostałe za granicą. Firma powstała w 1992 r. jej założycielami byli Adam i Jerzy Krzanowski oraz Ronald i Henry Stern.
Nowy Styl produkuje meble, krzesła oraz fotele zaprojektowane zarówno do miejsc pracy - biur, sal konferencyjnych, audytoryjnych, szkół, pokoi dziecięcych, oraz miejsc odpoczynku - kawiarni, restauracji, jadalni i kin.
Grupa Nowy Styl zatrudnia prawie 4400 osób. Każdego miesiąca fabryki opuszcza 500.000 szt. krzeseł, 270.000 z nich powstaje w polskich zakładach.Wartość obrotów Grupy wyniosła w ubie-głym roku prawie 900 mln złotych.
Grupa Nowy Styl posiada klientów na całym świecie. Około 70 proc. produkcji trafia do odbiorców w 60 krajach świata.
Wszystkie wyroby Nowego Stylu są szczegółowo testowane w laboratoriach technicznych. Posiadają atesty wytrzymałości oraz ognioodporności tapicerki. Szereg krzeseł uzyskało Znak Sprawdzonego Bezpieczeństwa GS przyznawany przez Instytut LGA w Norymberdze.
Firma posiada certyfikat ISO 9001.
Firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in.: "Najlepsze polskie przedsiębiorstwo" - w rankingu zorganizowanym pod patronatem premiera RP i Polskiej Akademii Nauk przez dziennik "Prawo i Gospodarka", Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu przyznana przez Business Centre Club, nagroda im.Andrzeja Wierzbickiego przyznana przez Polską Konfederację Pracodawców Polskich za zbudowanie i rozwijanie nowoczesnej firmy.

Nowy Styl - nowa kolekcja (Zdjęcia: 3)

VeronaMolino HockerEspresso

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz