/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WSZYSTKO Z DREWNA

Plantwear z wyższymi przychodami w III kwartale 2020r.

Autor: oprac. red
Źródło: Plantwear
Data: 2020-10-12


Plantwear SA w III kwartale 2020r. osiągnął wzrost przychodów w porównaniu do roku ubiegłego. Sprzedaż w minionym kwartale była również wyższa niż w okresie poprzedzającym.

Plantwear z wyższymi przychodami w III kwartale 2020r.Plantwear z wyższymi przychodami w III kwartale 2020r.Fot. Plantwear

W okresie od lipca do września b.r. Plantwar osiągnął ponad 2,2 mln zł przychodów netto ze sprzedaży.

-Kontynuujemy wzrost przychodów Plantwear i rozwijamy nowe projekty. W ciągu roku przychody wzrosty o ponad 12%, a wyłączając jednorazową transakcję z partnerem z Australii możemy mówić o prawie 20% wzroście sprzedaży w minionym kwartale - mówi Wiktor Pyrzyk, prezes Plantwear SA.

Najpopularniejszą grupą produktów pozostają drewniane zegarki, które wygenerowały ponad 0,9 mln zł przychodów. Na drugim miejscu była drewniana biżuteria – wpływy z tego tytułu to ponad 0,8 mln zł.
W lipcu spółka uruchomiła sprzedaż na rynku rumuńskim, gdzie do tej pory zrealizowano już 250 zamówień. Wzrost popularności notuje też uruchomiona w kwietniu br. platforma giftbay.pl, oferująca spersonalizowane prezenty oraz gadżety. Łącznie, za jej pośrednictwem sprzedano już 4,5 tys. sztuk produktów. Spółka pracuje również nad wprowadzeniem na rynek nowej marki.

-W ciągu najbliższych 2-3 tygodni zakończymy przeprowadzkę do nowej siedziby. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że jesteśmy przygotowani na najgorętszy okres sprzedażowy w roku - zarówno jeśli chodzi o zaplecze produkcyjne jak i magazynowe - dodaje Wiktor Pyrzyk.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz