/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
STOLARSTWO

Pfleiderer uruchamia Partner Premium Club dla stolarzy i wykonawców

Pfleiderer

Autor:
Źródło: Pfleiderer
Data: 2020-10-01


Sieć partnerska Pfleiderer odgrywa kluczową rolę w działalności firmy oraz oferowaniu produktów klientom docelowym. Ważne miejsce zajmują w niej cenne relacje m.in. ze stolarzami i wykonawcami. Właśnie dla nich zostaje uruchomiony nowy projekt, czyli Partner Premium Club.

Pfleiderer uruchamia Partner Premium Club dla stolarzy i wykonawcówPfleiderer uruchamia Partner Premium Club dla stolarzy i wykonawcówFot. Pfleiderer

Pfleiderer Partner Premier Club to program sprzedażowy, który obejmuje cykliczne promocje na wybrany asortyment produktowy dostępny w ofercie Pfleiderer. Uczestnicy przystępujący do programu mogą liczyć na wiele dodatkowych korzyści.

Partner Premium Club powstał z myślą o stolarzach i wykonawcach pracujących na produktach firmy Pfleiderer. Jak do niego dołączyć? Zasada jest bardzo prosta: wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem platformy dostępnej pod adresem: www.partnerpremiumclub.com. Pierwsze 300 osób przystępujących do programu otrzyma praktyczny prezent od firmy Pfleider – zestaw przydatnych narzędzi.

Promocja na start

W dniach 1.10-2.11.2020 r. organizowana jest promocja startowa dla uczestników Partner Premium Club. Obejmuje ona trzy grupy produktowe: płyty laminowane, blaty robocze i laminaty HPL z kolekcji magazynowej danego punktu Pfleiderer Partner. Wartość zgłoszonych we wspomnianym okresie zakupów produktów Pfleiderer objętych promocją zostanie zsumowana oraz odpowiednio premiowana punktami i kwotami: 100 zł (przy łącznej wartości zakupów w przedziale 999-2000 zł), 200 zł (2001-5000 zł) oraz 300 zł (powyżej 5001 zł).

Korzyści dla uczestników Partner Premium Club

Uczestnicy rejestrujący się w programie zyskują dodatkowo m.in.: możliwość kontaktu z Doradcą Technicznym Pfleiderer, dostęp do platformy szkoleniowej e-learning, informacji o nowościach produktowych czy wyszukiwarki dystrybutorów. Zarejestrowane osoby otrzymają również powiadomienia o nowych promocjach organizowanych przez firmę Pfleiderer.

Pfleiderer serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w programie!


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz