/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TECHNOLOGIE

Historyczne zmiany w FOD Bydgoszcz

Fabryka Obrabiarek do Drewna

Autor: Tomasz Chyła
Źródło: Fabryka Obrabiarek do Drewna
Data: 2020-09-28


Fabryka Obrabiarek do Drewna na 155-lecie swojej działalności planuje przenieść się do nowej siedziby zlokalizowanej w Trzeciewcu k. Bydgoszczy. Z okazji jubileuszu FOD ogłosił promocję dla swoich klientów.

Nowa siedziba FOD BudgoszczNowa siedziba FOD BudgoszczFot. FOD

Fabryka Obrabiarek do Drewna na 155-lecie swojej działalności planuje przenieść się do nowej siedziby zlokalizowanej pod bydgoskim Trzeciewcem. Na czerwcowej konferencji prasowej prezes zarządu przedsiębiorstwa Andrzej Walkowiak zapewniał, że decyzja o relokacji jest konieczna, by firma miała możliwość rozwoju.

-To nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni 4 tysięcy metrów, wspaniały biurowiec o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych. Wszystko położone na 5-hektarowej nieruchomości położonej tuż przy nowo budowanej drodze ekspresowej S5, więc doskonała ekspozycja – przedstawiał atuty nowej lokalizacji Andrzej Walkowiak.

Planowany termin przenosin fabryki to początek 2021 roku.

Stare nieruchomości fabryki zostały sprzedane Polskiemu Holdingowi Nieruchomości S.A., który planuje w tym miejscu wybudowanie około 600 mieszkań.

Fabryka Obrabiarek do Drewna Sp. z o.o. jest w swojej branży najstarszym przedsiębiorstwem w Polsce, które nieprzerwanie od 1865 roku produkujące maszyny i urządzenia do obróbki i przerobu drewna, a obecnie również kompletne linie technologiczne dla przemysłu drzewnego. Oferuje m.in.: traki, obrzynarki, wielopiły, pilarki, frezarki oraz linie technologiczne dla traków.

Z okazji jubileuszu 155-lecia Fabryka Obrabiarek do Drewna dla swoich klientów ogłosiła promocję na pięć zestawów do przecierania kłód w oparciu o pilarkę ramową pionową FTAA-60 oraz DTRB-63. Promocja trwa do końca października 2020r.

Trak ramowy FTAA-60


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz