/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
MEBLARSTWO

Otwarcie fabryki Classic Sofa w Lidzbarku Welskim

Szynaka Meble

Autor: oprac. red
Źródło: Szynaka Meble
Data: 2020-09-28


Po nieco ponad roku od rozpoczęcia budowy, nastąpiło otwarcie nowego zakładu Grupy Szynaka - fabryki Classic Sofa w Lidzbarku Welskim.

Otwarcie fabryki Classic Sofa w Lidzbarku WelskimOtwarcie fabryki Classic Sofa w Lidzbarku WelskimFot. Szynaka Meble

Uroczyste otwarcie nowej fabryki nastąpiło 21. wrzenia 2020r. W wydarzeniu wzięło udział prawie 150 zaproszonych gości - w tym przedstawiciele władz krajowych, wojewódzkich, samorządowych, partnerzy, przyjaciele i pracownicy Grupy Meblowej Szynaka.

Firma Classic Sofa jest pierwszym zakładem w Grupie Meblowej Szynaka specjalizującym się w produkcji mebli tapicerowanych. Nowo wybudowany kompleks biurowo-produkcyjno-magazynowy został wyposażony w nowoczesny park maszynowy, który pozwoli oferować na polskim i światowym rynku meblowym najwyższą jakość produkowanych mebli tapicerowanych. W nowo wybudowanej firmie zatrudnienie znalazło prawie 200 osób.

Zrealizowana kosztem blisko 19 mln zł inwestycja jest to pierwszy z trzech etapów budowy fabryki Classic Sofa. Docelowo łączna powierzchnia hal będzie wynosiła ponad 20 tys. m2, a pracę w niej znajdzie nawet 500 osób.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz