/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
CHEMIA DO DREWNA

ZAUFAJ TANALITHOWI

Lonza

Autor:
Źródło: Lonza
Data: 2020-09-07


Marka TANALITH, specjalizująca się w konserwacji drewna, została po raz pierwszy wprowadzona na rynek około 85 lat temu jako środek gwarantujący pewną i długotrwałą ochronę przeciwko gniciu i atakowi owadów dla wielu rodzajów drewna, używanego w budownictwie i architekturze krajobrazu.

Fot. Lonza

Obecnie TANALITH zapewnia sprawdzoną, wypróbowaną i zaufaną ochronę dla współczesnych zastosowań drewna na globalnych rynkach. Jego sprawdzona skuteczność oraz zaufanie, które budzi wśród przedsiębiorstw zajmujących się impregnacją drewna oraz wśród ich użytkowników końcowych, zyskują coraz większe znaczenie, zważywszy na pogłębiający się wpływ czynników regulacyjnych na przemysł ochrony drewna.

Andy Hodge, dyrektor marketingu w Lonza Wood Protection, wyjaśnia: “BPR (Biocidal Products Regulation – Rozporządzenie biobójczych produktów) oddziałuje na skład naszych przyszłych środków do ochrony drewna, wywierając coraz większy nacisk na paletę skutecznych aktywnych składników biobójczych, dostępnych dla dostawców produktów do konserwacji drewna.”

“Typowym przykładem jest tu chrom – tradycyjny składnik środków do impregnacji – którego zastosowanie dobiega obecnie końca.”

“Celem Lonzy było zawsze dostarczanie klientom wypróbowanych, przetestowanych i sprawdzonych produktów do ochrony drewna, które nie tylko wychodzą naprzeciw bieżącym wymaganiom, ale także dostosowują się do przyszłych potrzeb.”

Najnowsze środki do ochrony drewna z linii TANALITH Lonzy zawierają wszystkie odpowiednie składniki i mogą poszczycić się wypróbowaną skutecznością, dzięki której nasi klienci będą mieli mocną pozycję nie tylko w bieżącej sytuacji prawnej, ale również pozwoli im to na pewne planowanie rozmaitej działalności w zakresie impregnacji drewna.”

Utrzymujemy najwyższe standardy.

  • wszystkie produkty TANALITH to bezborowe i bezchromowe receptury. 
  • TANALITH to pierwszy, oparty na miedzi, produkt do ochrony drewna, który został zatwierdzony przez BPR.
  • TANALITH zawiera wypróbowane i sprawdzone biobójcze środki aktywne, które zapewniają najszerszy zakres ochrony przeciw gniciu i atakowi owadów.
  • tylko środki TANALITH obejmują innowacyjne i nagrodzone technologie BARamine, które gwarantują najwyższy poziom i długotrwałe efekty ochrony.

Andy Hodge dodaje: “Nasz pakiet od samego początku był czymś więcej niż samą sprzedażą produktów ochronnych. Istotnym elementem naszej działalności są bowiem usługi serwisowe, które nakierowane są na osiągnięcie przez naszych klientów sukcesu w branży ochrony drewna.”

“Zespół do spraw środków regulacyjnych z Lonzy zapewnia właśnie taką kluczową ‘zakulisową’ usługę. Nad bezpiecznym i odpowiedzialnym stosowaniem naszych bieżących i przyszłych produktów oraz nad przygotowaniem naszych klientów do zmieniających się wymogów regulacyjnych na wszystkich naszych rynkach, czuwa regulacyjno-prawny zespół doświadczonych ekspertów, bezpośrednio zaangażowanych w rozmaitą działalność podmiotów branży.”

Fot. Lonza

“Działają oni nie tylko jako główni interpretatorzy praw i przepisów na potrzeby Lonzy, ale także zajmują się obroną potrzeb branży impregnacji drewna jako całości. Przemysł ochrony drewna jest w wysokim stopniu regulowany przez rozmaite organizacje rządowe, które oddziaływać mogą zarówno na poziomie lokalnym, jak i całej Unii Europejskiej. Takich regulacji nie można lekceważyć, a ich przestrzeganie stanowi istotny aspekt naszego zarządzania produktem.”

“Pozycja Lonzy – jako globalnego lidera, jeśli chodzi o środki biobójcze i technologie ochrony drewna – pozwala naszym klientom nadążać za przepisami i reagować na ich zwiększający się zakres oraz złożoność.”

“Wedle Komisji UE ‘definiowanie zrównoważonego wykorzystania zatwierdzonych biobójczych produktów może opierać się na redukcji ryzyka i wpływu na zdrowie ludzi, zwierząt oraz na środowisko.’ Stosując zatem, zatwierdzony przez BPR, TANALITH, nasi klienci używają ‘zrównoważonego produktu’, który zapewni odpowiednie standardy ich przedsięwzięciu biznesowemu.”

“Najnowszy przekaz promocyjny dla naszych rynków to ZAUFAJ TANALITHOWI. Ten skuteczny, solidny i wypróbowany środek ochrony został bowiem tak zaprojektowany, by poprowadzić naszych klientów sprawdzoną drogą, gwarantując im najwyższą wydajność drewna.”

Rafał Zmuda
Tel: 502 625 130
Email: rafal.zmuda@lonza.com

Paweł Jabłoński
Tel: 500 283 445
Email: pawel.jablonski@lonza.com


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz