/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PODŁOGI DREWNIANE

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży podłogowej - targi DOMOTEX zostały przesunięte

Autor: oprac. red
Źródło: Deutsche Messe
Data: 2020-09-01


Targi branży pokryć podłogowych DOMOTEX, które odbywają się tradycyjnie w styczniu w Hanowerze (Niemcy) odbędą się w późniejszym terminie.

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży podłogowej - targi DOMOTEX zostały przesunięteJedno z najważniejszych wydarzeń branży podłogowej - targi DOMOTEX zostały przesunięteFot. Deutsche Messe

DOMOTEX to jedna z największych imprez wystawienniczych branży podłogowej. Co roku w tragach uczestniczy ok. ok. 1500 wystawców z całego świata reprezentujących takie segmenty rynku pokryć podłogowych jak dywany, wykładziny, płytki, parkiety i podłogi laminowane, czy materiały i narzędzia do układania i montażu podłóg. Targi odwiedzane są przez kilkadziesiąt tysięcy gości.

Najbliższe targi jakie miały odbyć się w połowie stycznia 2021 zostały przesunięte o cztery miesiące.

-Do niedawna byliśmy dość optymistyczni, że w styczniu możemy zorganizować DOMOTEX. Posiadamy kompleksową koncepcję higieny i bezpieczeństwa oraz bardzo pozytywną liczbę rejestracji. Jednak ostatnie wydarzenia dotyczące pandemii COVID-19 pokazują, że sytuacja nie poprawi się znacząco do stycznia 2021r. - informują organizatorzy targów. -Dotychczasowe opinie naszych wystawców i zwiedzających są niezmiennie pozytywne i pokazują, że przesunięcie DOMOTEX-u 2021 na maj to właściwa decyzja.

Nowy termin targów DOMOTEX 2021 ustalony został na 20-22. maja 2021 roku.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz