/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
USŁUGI LEŚNE

Targi EKO-LAS odwołane

Autor: oprac. red
Źródło: Grupa MTP
Data: 2020-08-28


Tegoroczne targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, które miały odbyć się w połowie września w Janowie Lubelskim zostały odwołane.

Targi EKO-LAS odwołaneTargi EKO-LAS odwołaneFot. D.Jabłoński

Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, a także wsłuchując się w opinie wystawców oraz partnerów, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS na termin 3-5. września 2021 roku - czytamy w wydanym przez Grupę MTP komunikacie.

Organizatorzy dziękują wystawcom, patronom i partnerom, którzy mimo trudnych dla całej branży chwil, w ostatnich dniach okazali wsparcie, dopingując do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad przyszłoroczną edycją wydarzenia.

Nowa data targów skonsultowana została z przedstawicielami branży leśnej, a także poparta zmodyfikowanym kalendarzem europejskich wydarzeń. Organizatorzy wydarzenia maja nadzieję, że zmiana terminu przyczyni się do stworzenia jeszcze wartościowszej biznesowo, atrakcyjnej merytorycznie i opłacalnej dla wszystkich uczestników imprezy.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA