/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Drema 2020 - Targi w dobie pandemii - Wywiad z Andrzejem Półrolniczakiem

Drewno.pl

Autor: oprac. red
Źródło: Drewno.pl
Data: 2020-08-26


Targi Drema należą do czołówki największych na świecie targów technologii dla branży drzewnej. Od momentu wybuchu pandemii COVID-19 praktycznie wszystkie wydarzenia targowe, które miały się odbyć w pierwszej połowie roku zostały odwołane lub przełożone na następny rok. Międzynarodowe Targi Poznańskie zadecydowały, że mimo kryzysu, tegoroczne targi DREMA odbędą się zgodnie z planem w połowie września.

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to jedna z najwiekszych na świecie imprez wystawienniczych branży drzewnej. W 2020r., w dobie pandemii COVID-19, większość spośród 16 najważniejszych wydarzeń rekomendowanych przez EUMABOIS - Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna została odwołana. W tym roku odbędą się tylko targi WNF w Szanghaju i DREMA w Poznaniu.

O tym z jakimi wyzwaniami przyszło się mierzyć organizatorom DREMA 2020 i czego mogą spodziewać się uczestnicy tegorocznych targów: wystawcy i goście - rozmawiamy z Andrzejem Półrolniczakiem, dyrektorem targów DREMA.


Więcej informacji na temat targów DREMA znajdziesz w portalu Drewno.pl oraz na stronie www.drema.pl

Liczba wyświetleń: 2619


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA