/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PAPIER I CELULOZA

Aneta Muskała nowym prezesem Stowarzyszenia Papierników Polskich

Autor: oprac. red
Źródło: Stowarzyszenie Papierników Polskich
Data: 2020-08-05


Podczas IX Kongresu Papierników Polskich Aneta Muskała wybrana została na Prezesa Stowarzyszenia Papierników Polskich w Kadencji 2020-24.

Aneta Muskała nowym prezesem Stowarzyszenia Papierników PolskichAneta Muskała nowym prezesem Stowarzyszenia Papierników PolskichFot. SPP

Aneta Muskała z branżą celulozowo-papierniczą związana jest od ponad dwudziestu lat. Od początku kariery jest zatrudniona w koncernie International Paper. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce, Belgii i Rosji. Od 2016r. pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu International Paper Kwidzyn. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne oraz studiów podyplomowych z Psychologii Przywództwa na SWPS w Sopocie.

Nowa prezes SPP za główne wyzwanie tej organizacji na obecną kadencję wskazuje m.in. aktywny udział Stowarzyszenia, w ramach działań wspierających, w procesie legislacyjnym, który intensyfikuje się wskutek szeregu nowych inicjatyw regulacyjnych Komisji Europejskiej. Zadaniem Stowarzyszenia Papierników Polskich będzie zgłaszanie stosownych opinii i propozycji poprawek do stanowionego prawa, a także stały monitoring regulacyjny i budowanie mapy ryzyk, jakie stoją przed branżą.

-Jestem głęboko przekonana, że dzięki efektywnej współpracy firm członkowskich oraz kooperacji z administracją polską i unijną, nadchodzące zmiany regulacyjne będą stanowić nowy impuls dla rozwoju branży. Aktywna postawa naszego Stowarzyszenia przyczyni się do poprawy warunków funkcjonowania naszych przedsiębiorstw, i zachowania przez nie konkurencyjności, podniesienia jakości stanowionego prawa, a w konsekwencji utrzymania wartościowych miejsc pracy w regionach, gdzie funkcjonujemy oraz wzrostu koniunktury gospodarczej w Polsce - mówi Aneta Muskała.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz