/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WYDARZENIA

Targi EKO-LAS: Profesjonaliści branży leśnej spotkają się we wrześniu

Autor:
Źródło: Grupa MTP
Data: 2020-07-14


Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS odbędą się między 11. a 13. września w Szklarni k. Janowa Lubelskiego. Po raz kolejny tysiące profesjonalistów z branży leśnej spotka się na największym wydarzeniu poświęconym tej branży w tej części Europy. Formuła targów, obejmująca demonstracje maszyn pracujących w terenie, przyciąga zwiedzających i czyni imprezę doskonałym miejscem do prezentacji oferty swoich produktów i usług.

Targi EKO-LAS: Profesjonaliści branży leśnej spotkają się we wrześniuTargi EKO-LAS: Profesjonaliści branży leśnej spotkają się we wrześniuFot. Grupa MTP

Czego się spodziewać w edycji 2020

Targi Eko-Las od lat są miejscem prezentacji najnowszych trendów i innowacyjnych rozwiązań, które mają zastosowanie w branży leśnej. Tak będzie również w nadchodzącej edycji, w której na kilkudziesięciu stoiskach zostanie zaprezentowany najnowocześniejszy sprzęt. Dzięki temu, że ekspozycja jest usytuowana w lesie, wystawcy mają możliwość skorzystania z przestrzeni demonstracyjnych, na których mogą zaprezentować maszyny w trakcie pracy i z pewnością jest to niepowtarzalna okazja do tego, aby zapoznać się z wykorzystywanymi technologiami z bliska.  Emocjonujące pokazy harwesterów i forwarderów czy pokazy pracy drwali to jedne z najciekawszych punktów programu wydarzeń, których nie zabraknie w nadchodzącej edycji. Oprócz tego w programie zaplanowano szkolenia z zasad BHP oraz udzielania pierwszej pomocy.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Organizator Targów Eko-Las, Grupa MTP jest w pełni przygotowany na to, by w nowych warunkach sanitarnych zapraszać na targi wystawców i gości. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) podjęte zostaną środki ostrożności w trosce o bezpieczeństwo wystawców oraz zwiedzających. Wszyscy uczestnicy zostaną zobowiązani do zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Środki do dezynfekcji będą udostępnione na terenie ekspozycji. Sprzedaż biletów będzie prowadzona online. Przy zakupie biletów uczestnicy będą poproszeni o wypełnienie ankiety epidemiologicznej.

Kogo spotkasz na Targach Eko-Las

Niezmiennie od lat ważny jest biznesowy aspekt wydarzenia oraz stworzenie przestrzeni do nawiązania kontaktów handlowych. Wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony polskich i zagranicznych firm, jako sprawdzone narzędzie promocji oraz nawiązywania kontaktów. Do udziału w Targach zapraszane są firmy, które w swojej ofercie mają m.in. narzędzia, maszyny, urządzenia do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna, środki ochrony lasu, pojazdy i środki łączności, odzież ochronną, instrumenty pomiarowe, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego, a także oferujące wyroby z drewna.

Spotkajmy się już we wrześniu

Targi EKO-LAS poza źródłem wiedzy o produktach i nowościach, stanowią doskonałą okazję do poznania nowych pomysłów na bezpieczniejszą i bardziej wydajną pracę w lesie. Interesujące wystąpienia oraz seminaria w programie wydarzeń każdej edycji poruszają najbardziej aktualne tematy i motywują do rozmów i nawiązywania współpracy wśród fachowców. Jeśli jesteś profesjonalistą w branży leśnej spotkaj się z liderami na Targach Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS między 11. a 13. września 2020r. w Szklarni k. Janowa Lubelskiego. W dniach 11-12.09 Targi będą otwarte w godzinach 10:00 do 17:00, 13.09 od 10:00 do 16:00.

Kup bilet już dziś na stronie: https://bit.ly/PRESS_KUP_BILET

Po więcej informacji zapraszamy na  stronę internetową https://bit.ly/PRESS_WWW lub wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/1286296355046302


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz