/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WYDARZENIA

Do targów DREMA 2020 zostało niespełna sto dni!

Autor:
Źródło: Grupa MTP
Data: 2020-06-15


Przygotowania do Targów DREMA idą zgodnie z przyjętym w 2019 roku harmonogramem. Pomimo wyzwań, z którymi mierzy się obecnie branża drzewno-meblarska, przygotowania idą pełną parą!

Do targów DREMA 2020 zostało niespełna sto dni! Do targów DREMA 2020 zostało niespełna sto dni!

-Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 29. maja 2020, od 6. czerwca można organizować targi i kongresy. 4. czerwca ukazały się pierwsze wytyczne dla organizatorów targów w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce. -To wiadomość, na którą czekaliśmy od dawna - komentuje Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP. -Jesteśmy w pełni przygotowani, by w nowych warunkach sanitarnych zaprosić na targi wystawców i gości - dodaje. 

Przygotowania do Targów DREMA idą zgodnie z przyjętym w 2019 roku harmonogramem. Większość spraw związanych z organizacją DREMY 2020 została przeprowadzona przed wybuchem epidemii w Polsce. -W zaawansowanym stadium znajdują się uzgodnienia z wystawcami dotyczące lokalizacji stoisk. Ostateczną liczbę wystawców będziemy mogli określić dopiero we wrześniu, dlatego że część firm zadeklarowała podjęcie finalnej decyzji o udziale w targach w miesiącach letnich - mówi Andrzej Półrolniczak, dyrektor Targów DREMA, i dodaje: -Od lutego, od targów MEBLE, koncentrujemy się przede wszystkim na zapraszaniu gości na stoiska naszych partnerów.

DREMA zawsze odpowiadała na aktualne potrzeby rynku oraz stymulowała rozwój przedsiębiorstw. W związku z wydarzeniami ostatnich miesięcy sytuacja ekonomiczno-finansowa firm uległa znacznemu pogorszeniu, co z jednej strony pociąga za sobą redukcję nakładów na inwestycje oraz ograniczania zatrudnienia, a z drugiej daje impuls do poszukiwania nowych rozwiązań, wchodzenia w nowe kooperacje i docierania do coraz większego grona potencjalnych odbiorców.

Tematem przewodnim najbliższych edycji Targów DREMA będzie obniżenie kosztów produkcji poprzez automatyzację i mechanizację procesów technologicznych. Bieżąca sytuacja sprawia, że tegoroczna oferta dla wystawców jest w tym roku bardziej elastyczna i dopasowana indywidualnie do każdej firmy.

Nowa rzeczywistość dla wielu firm może stać się szansą na wejście na nowe, niedostępne dotąd rynki. To z kolei generuje potrzebę nawiązania nowych kontaktów, zdobycia know-how i sprawnego dotarcia z ofertą do nowych odbiorców. Oferta Targów DREMA bez wątpienia i na ogromną skalę przekłada się na wykorzystywanie ukrytych w każdym kryzysie szans. Oferta targów DREMA bez wątpienia i na ogromną skalę przekłada się na wykorzystywanie ukrytych w każdym kryzysie szans.

Targi DREMA odbędą się w dniach 15-18. września 2020r. w Poznaniu. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie www.drema.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz