/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
OKNA I DRZWI

Porta KMI Poland robi krok w kierunku giełdy

Autor: oprac. red
Źródło: Porta KMI Poland
Data: 2020-05-27


Porta KMI Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. uległa przekształceniu w spółkę Porta KMI Poland spółka akcyjna. Jak informuje zarząd producenta drzwi, zmiana jest jednym z etapów realizacji strategii biznesowej marki Porta Drzwi.

Porta KMI Poland robi krok w kierunku giełdyPorta KMI Poland robi krok w kierunku giełdyFot. Porta KMI Poland

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w dniu 4. kwietnia br. wydał postanowienie o przekształceniu formy prawnej spółki: Porta KMI Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Bolszewie w spółkę: Porta KMI Poland spółka akcyjna z siedzibą w Bolszewie, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000838758. Wszystkie pozostałe dane, w tym dane teleadresowe, NIP i REGON pozostają bez zmian.

W związku z przekształceniem, skład zarządu spółki nie zmienił się, a Porta KMI Poland SA, jako bezpośredni kontynuator działalności gospodarczej prowadzonej przez Porta KMI Poland sp. z o.o. sp. k., pozostaje stroną wszystkich zawartych dotąd umów i porozumień.

Jak poinformowano, zmiana osobowości prawnej jest kolejnym etapem realizowanych przez zarząd celów strategii biznesowej firmy. Otwiera ona przed spółką nowe możliwości rozwoju, w tym możliwość emisji akcji w przypadku podjęcia decyzji o wejściu na giełdę papierów wartościowych oraz innych instrumentów finansowych, wspierających ekspansję i strategię firmy na rynkach zagranicznych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz