DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Barlinek SA na Targach Europarket

Barlinek SA

Autor:
Źródło: Barlinek SA
Data: 2004-04-23


W dniach 28-30 marca b.r., firma Barlinek S.A. wzięła udział w Międzynarodowych Targach Parkietów, Podłóg Laminowanych i Korkowych oraz Akcesoriów Europarket, w belgijskiej miejscowości Kortrijk. Znaczenie targów odwiedzanych licznie przez architektów, parkieciarzy i innych specjalistów z branży, rośnie z roku na rok. Obecność na nich, dla znaczących producentów podłóg, stała się obowiązkowa.

Barlinek SA - targi<br>EuroparketBarlinek SA - targi<br>Europarket

Barlinek S.A. był jednym z dwóch polskich producentów prezentujacych swoją ofertę. Ogółem wystawiało się ponad 250 firm. Targi w Kortrijk odwiedzane są głównie przez specjalistów z branży. Właśnie możliwość rzetelnej prezentacja produktów osobom doradzającym w wyborze podłóg miała dla firmy Barlinek S.A, ogromne znacznie przy podejmowaniu decyzji o udziale w targach. W porównaniu do najbardziej znanych targów Domotex mniej tu indywidualnych odbiorców. Jednak zorganizowane konkursy w układaniu parkietu cieszyły się zainteresowaniem wszystkich gości. Polscy parkieciarze wykazali się wyjątkowo wysokim poziomem umiejętności. W zorganizowanym podczas targów konkursie, w kategorii młodych parkieciarzy pierwsze miejsce zajął Polak - Marcin Jankowski, a w kategorii starszych parkieciarzy czwarte miejsce - Mariusz Borys.

Stoisko Barlinek S.A., z dominującą w wystroju charakterystyczną zieloną barwą, cieszyło się dużym zainteresowaniem gości. Zaciekawienie wzbudzały zwłaszcza produkty najnowsze, a przy tym oryginalne, takie jak: deska barlinecka barwiona, deska fazowana, oraz deska postarzana, poddana specjalistycznym procesom nadającym jej szlachetnego wyglądu. Dużym zainteresowaniem cieszyła się zwłaszcza deska jednolamelowa.

Obecność Barlinek S.A. na zagranicznych imprezach targowych uzasadniają względy ekonomiczne. Sprzedaż produktów firmy. za granicą nieustannie rośnie. Już w roku 2003r., 60% produkcji deski barlinekciej kierowane było na eksport. Rosnący popyt był jedną z przyczyn podjęcia decyzji o budowie nowej, trzeciej już linii produkcyjnej. Po jej uruchomieniu, które nastąpi jeszcze w bieżącym roku, łączne moce produkcyjne Barlinek S.A. wzrosną do 4 mln m2 deski trójwarstwowej rocznie. Bezpośrednia konfrontacja z zagranicznymi konkurentami, podczas targów w Kortrijk, pokazała, iż produkty Barlinek S.A. prezentują najwyższy poziom jakości i technologicznego zaawansowania, czego dowodem są obiecujące rozmowy handlowe.

Barlinek SA na Targach Europarket (Zdjęcia: 2)

Barlinek SA - targi<br>EuroparketBarlinek SA - targi<br>Europarket

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz