/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PRZEMYSŁ DRZEWNY

PIGPD: Wsparcie prawne dla przedsiębiorstw drzewnych w obszarze Tarczy Antykryzysowej

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego

Autor: oprac. red
Źródło: Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego
Data: 2020-05-09


Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego nawiązała współpracę z kancelarią prawną DZP sp.k. z Warszawy. Dzięki zwartemu porozumieniu, przedsiębiorstwa branży drzewnej mogą bezpłatnie skorzystać z porad dotyczących Tarczy Antykryzysowej.

PIGPD: Wsparcie prawne dla przedsiębiorstw drzewnych w obszarze Tarczy AntykryzysowejPIGPD: Wsparcie prawne dla przedsiębiorstw drzewnych w obszarze Tarczy Antykryzysowej

Porozumienie obejmuje pomoc prawną przy korzystaniu z różnych obszarów rządowej pomocy w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej. Porady prawne będą dotyczyć:
· pomocy publicznej
· prawa pracy
· doradztwa podatkowego

Dokładna lista tematów, które obejmuje pomoc w ramach zawartego porozumienia wymieniona jest w załączniku, który można pobrać tutaj >>>.

Porady prawne w kwestiach podstawowych będą bezpłatne, jednak bezpłatna pomoc prawna nie obejmuje innych form pomocy dla firm, wynikających z dotychczasowych regulacji, dotyczących na przykład dofinansowania z funduszy unijnych przez programy operacyjne czy kwestii związanych z uzyskaną już pomocą w ramach działalności w specjalnych strefach ekonomicznych czy już trwających projektów unijnych i umów o dofinansowanie. Dostosowanie wsparcia powinno być oceniane indywidualnie pod kątem każdego przypadku.

-Kancelaria DZP w jak najszerszym zakresie będzie starała się pracować bez pobierania honorarium. Ponieważ zagadnienia z jakimi firmy muszą się mierzyć mogą dotyczyć bardzo różnych sytuacji nie jesteśmy w stanie określić do jakiego poziomu usługi będą bezpłatne. Korzystając z usługi musimy być świadomi tego, że poważniejsze tematy mogą wymagać większego zaangażowania kancelarii co może pociągnąć za sobą koszty - mówi Rafał Szefler, dyrektor Biura Izby.

-Pracujemy także nad bezpłatnymi konsultacjami dla przedsiębiorców, które będą odbywać się w charakterze telekonferencji. Oprócz wyżej wskazanych tematów omawiane będzie prawo spółek, ochrona danych osobowych, realizacja umów. Szczegółowe tematy postaramy się podać jak najszybciej. Spotkania będą umawiane na konkretny dzień i godzinę, mam nadzieję, że ta forma konsultacji znajdzie uznanie - dodaje Szefler.

W przypadku dodatkowych pytań na powyższy temat można kontaktować się z Biurem Izby:
tel. (61) 668 90 41
e-mail: biuro@przemysldrzewny.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz