/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
PRZEMYSŁ DRZEWNY

Targi Holz-Handwerk i Fensterbau Frontale ostatecznie odwołane

Autor: oprac. red
Źródło: NürnbergMesse
Data: 2020-04-14


Targi rzemiosła drzewnego Holz-Handwerk oraz odbywające się w tym samym czasie targi stolarki otworowej Fensterbau Frontale zostały w tym roku ostatecznie odwołane. Najbliższa edycja obu odbywających się w dwuletnim cyklu wydarzeń odbędzie się wiosną 2022r.

Targi Holz-Handwerk i Fensterbau Frontale ostatecznie odwołaneTargi Holz-Handwerk i Fensterbau Frontale ostatecznie odwołaneFot. NürnbergMesse

Zaplanowane na marzec bieżącego roku targi Holz-Handwerk i Fensterbau Frontale organizowane w Norymberdze (Niemcy) przez NürnbergMesse ze względu na pandemię koronawirusa zostały początkowo przełożone na czerwiec. Jednak ze względu na niepewny rozwój sytuacji oraz wycofywanie się kolejnych znaczących wystawców spowodowane zarówno kryzysem spowodowanym ograniczeniami w handlu jak i np. trudnościami związanymi z podróżami międzynarodowymi zdecydowano o całkowitej rezygnacji z tegorocznych wydarzeń.

W tegorocznych targach Holz-Handwerk i Fensterbau Frontalepierwotnie miało wziąć udział ponad 1300 wystawców z 42 krajów. Spodziewano się również ok. 110 000 odwiedzających z ponad 100 krajów.

-Chcielibyśmy wyraźnie podziękować za liczne ufne i konstruktywne dyskusje z przedstawicielami branży w ciągu ostatnich kilku dni, które wsparły nas w procesie decyzyjnym. Niestety, naszego celu, jakim jest stworzenie wyjątkowego wydarzenia dla wystawców i zwiedzających jakim jest Holz-Handwerk und Fensterbau Frontale 2020 i umożliwienie wszechstronnego nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych, nie można osiągnąć ze względu na kryzys spowodowany przez koronawirusa - wyjaśnia Petra Wolf, Członek zarządu NürnbergMesse.

Kolejne targi Holz-Handwerk i Fensterbau Frontale odbędą się w Norymberdze w dniach 29. marca - 1. kwietnia 2022r.

Liczba wyświetleń: 1779


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA