/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WIDEO

Z zamiłowania do drewna

Wood-Mizer

Autor:
Źródło: Wood-Mizer
Data: 2020-04-14


Drewno to materiał naturalny, odnawialny i ekologiczny. Towarzyszy nam w życiu codziennym, jest spotykane wszędzie, wokół nas. Zamiłowanie do tego surowca łączy historie wielu hobbystów i profesjonalistów dla których praca w drewnie to element codzienności. Jak pasja może przerodzić się w trwającą całe życie przygodę? Poznaj bohatera filmu The Sawmiller’s Promise produkcji Wood-Mizer i przekonaj się sam.

"Doskonale pamiętam, kiedy po raz pierwszy zacząłem pracować z drewnem na szkolnych zajęciach. Własnymi rękoma wykonałem piękne projekty z drewna. Tak zaczęła się przygoda mojego życia." - John Smith.

Wood-Mizer pomaga klientom spełniać marzenia, dostarczając im wysokiej jakości produkty, które umożliwią realizację ich ambitnych planów. Nowoczesne zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych i Europie gwarantują obsługę sprzedażową i serwisową na najwyższym poziomie – w dowolnym miejscu na świecie. Od początku swojej działalności firma Wood-Mizer wyprodukowała ponad 80 000 traków oraz wiele innych urządzeń dla przemysłu tartacznego.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz