/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WIDEO

Z zamiłowania do drewna

Wood-Mizer

Autor:
Źródło: Wood-Mizer
Data: 2020-04-14


Drewno to materiał naturalny, odnawialny i ekologiczny. Towarzyszy nam w życiu codziennym, jest spotykane wszędzie, wokół nas. Zamiłowanie do tego surowca łączy historie wielu hobbystów i profesjonalistów dla których praca w drewnie to element codzienności. Jak pasja może przerodzić się w trwającą całe życie przygodę? Poznaj bohatera filmu The Sawmiller’s Promise produkcji Wood-Mizer i przekonaj się sam.

"Doskonale pamiętam, kiedy po raz pierwszy zacząłem pracować z drewnem na szkolnych zajęciach. Własnymi rękoma wykonałem piękne projekty z drewna. Tak zaczęła się przygoda mojego życia." - John Smith.

Wood-Mizer pomaga klientom spełniać marzenia, dostarczając im wysokiej jakości produkty, które umożliwią realizację ich ambitnych planów. Nowoczesne zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych i Europie gwarantują obsługę sprzedażową i serwisową na najwyższym poziomie – w dowolnym miejscu na świecie. Od początku swojej działalności firma Wood-Mizer wyprodukowała ponad 80 000 traków oraz wiele innych urządzeń dla przemysłu tartacznego.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA