/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
MEBLARSTWO

Forte nie uruchomi produkcji w kwietniu

Fabryki Mebli Forte

Autor: oprac. red
Źródło: Fabryki Mebli Forte
Data: 2020-04-03


Zarząd Fabryk Mebli Forte poinformował, że mając na uwadze aktualną sytuację w Polsce i Europie, związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w uzgodnieniu z działającymi w spółce organizacjami związkowymi, podjął decyzję o przestoju ekonomicznym spółki w kwietniu 2020r.

Forte nie uruchomi produkcji w kwietniuForte nie uruchomi produkcji w kwietniuFot. Forte

Wcześniej spółka informowała o czasowym wstrzymaniu produkcji we wszystkich zakładach produkcyjnych w dniach od 24. marca do 6. kwietnia br. z możliwością przedłużenia tej decyzji o kolejny okres.

"Spółka pragnie podkreślić, że nadal będzie realizować zamówienia i dostawy do odbiorców, którzy wyrazili gotowość odbioru swoich zamówień oraz prowadzi działalność sprzedażową w takim zakresie, na jaki pozwalają aktualnie obowiązujące regulacje prawne." - podano w najnowszym komunikacie.

Zarząd Forte zastrzega, że z uwagi na dynamicznie zmieniającą się aktualną sytuacje dot. rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, przestój ekonomiczny będzie mieć negatywny wpływ na wyniki spółki, jednak na obecny moment nie jest w stanie oszacować rozmiaru jej wpływu na sytuację finansową i operacyjną Grupy Kapitałowej


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA