/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
MEBLE

Materac nawierzchniowy Hilding Tenor - sprawdź kiedy warto go wybrać!

Autor:
Źródło: Sleepinghouse.pl
Data: 2020-03-18


Od tego, jak się wyśpimy, zależeć będzie nasze samopoczucie i kondycja w ciągu dnia. Ma to też wpływ na zdrowie naszego kręgosłupa.

Materac nawierzchniowy Hilding Tenor - sprawdź kiedy warto go wybrać!Materac nawierzchniowy Hilding Tenor - sprawdź kiedy warto go wybrać!Fot. Sleepinghouse.pl

Jednak niestety nie każdy może pozwolić sobie na zakup wygodnego, dużego łóżka z odpowiednio dobranym materacem. Rozwiązaniem może okazać się tutaj specjalny materac nawierzchniowy, który pozwala między innymi na wyrównanie powierzchni spania oraz lepsze dostosowanie jej twardości do potrzeb użytkownika. Sprawdź, kiedy dokładnie warto zaopatrzyć się w materac nawierzchniowy.

Wyśpij się wygodnie – wybierz materac nawierzchniowy Hilding Tenor i ciesz się komfortowym wypoczynkiem w nocy

Materac Hilding Tenor to produkt, który został stworzony z myślą o osobach, które chcą znacznie podwyższyć jakość swojego wypoczynku w nocy. Nakłada się go na główny materac lub powierzchnię kanapy, co eliminuje konieczność wymiany ich na nowe. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania w przypadku stosowania go na kanapie, jest to, że materac nawierzchniowy w każdej chwili można zdjąć. Bez problemu zrolujesz go i schowasz w bezpiecznym miejscu. Dzięki takiemu sposobowi składania, możesz taki materac też zabierać ze sobą w podróż. Materac nawierzchniowy wykonany jest z pianki FloFom, która jest produktem wysoko elastycznym. Dostosowuje się on więc do nacisku ciała użytkownika. Materiał ten sprawia również, że tworzą się odpowiednie warunki do spania – przyjemnie i delikatnie chłodzi, a także pozwala na swobodny przepływ powietrza. To minimalizuje powstawanie wilgoci w czasie spania.

Dobrze dobrany materac nawierzchniowy będzie dawał też lepsze podparcie dla pleców i całego ciała. To pozwoli zminimalizować ryzyko wystąpienia bólów kręgosłupa.

Materac nawierzchniowy Hilding Tenor to dobre rozwiązanie dla alergikówMaterac nawierzchniowy Hilding Tenor to dobre rozwiązanie dla alergikówFot. Sleepinghouse.pl

Materac nawierzchniowy – doskonała ochrona dla głównego materaca

Materac nawierzchniowy możesz wybrać również wtedy, gdy chcesz zabezpieczyć swój główny materac przed uszkodzeniami. Dodatkowa warstwa zabezpieczy go przed mechaceniem, rozdarciem, a także zaplamieniem. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie do łóżek, w których śpią dzieci. Dzięki temu, że materac nawierzchniowy zamknięty jest w pokrowcu, który można zdjąć i wyprać, łatwo go utrzymać w czystości. Pokrowiec nie ma żadnych dodatkowych wypełnień, dzięki czemu możesz bezpiecznie go prać w pralce w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

Materac nawierzchniowy Hilding Tenor – dobre rozwiązanie dla alergików

Z uwagi na powyższe, m.in. możliwość łatwego ściągnięcia nawierzchniowego materaca, a także prania jego pokrowca w 60 stopniach Celsjusza jest on polecany dla osób ze skłonnościami do alergii. Dodatkowo warto tutaj podkreślić, że materiał Tencel, z jakiego wykonany jest pokrowiec, jest naturalny i antyalergiczny. Pozwala zapewnić swobodny przepływ powietrza, a także nie absorbuje wilgoci tworzącej się na ciele użytkownika. Włókna wiskozowe, z jakich został wykonany pokrowiec, nie wywołują podrażnień, nawet delikatnej skóry. Nie rozwijają się na nich także roztocza czy bakterie, które są jedną z głównych przyczyn powstawania bakterii. Więcej informacji na temat materacy nawierzchniowych znajdziesz na stronie: sleepinghouse.pl.

Powyższy artykuł powstał przy współpracy z https://www.zdrowykregoslup.pl/.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz