/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
LEŚNICTWO

Władze Lasów Państwowych poddane kwarantannie

Autor: oprac. red
Źródło: Drewno.pl
Data: 2020-03-16


Dyrektor generalny Lasów Państwowych Andrzej Konieczny został objęty kwarantanną ze względu na kontakt z osobą zarażoną wirusem koronawirusa - informuje Onet. O pozytywnym wyniku świadczących o chorobie COVID-19 poinformował również minister środowiska Michał Woś.

Władze Lasów Państwowych poddane kwarantannieWładze Lasów Państwowych poddane kwarantannieFot. D.Jabłoński

W sobotę do szpitala zakaźnego zgłosił się naczelnik gabinetu dyrektora generalnego Lasów Państwowych, wykonany test dał wynik pozytywny. O sytuacji został poinformowany Sanepid, który ocenia ryzyko dla osób które miały z nim kontakt. Według doniesień Onetu, kwarantanną został objęty m.in. dyrektor generalny Lasów Państwowych.

W ostatnich dniach pracownicy dyrekcji generalnej Lasów Państwowych brali udział w kilku spotkaniach, między innymi z nowym ministrem środowiska Michałem Wosiem, który w dniu dzisiejszym poinformował o pozytywnym wyniku badań na obecność koronawirusa.

W szerszym gronie, leśnicy byli obecni również na spotkaniu zorganizowanym w ubiegłym tygodniu przez Kancelarię Prezydenta, podczas którego omawiano szczegóły wizyty prezydenta w okolicach Rytla. Według planów, Andrzej Duda miał wziąć udział w sadzeniu drzew na terenach, które w 2017r. zostały spustoszone przez wichurę. Ze strony Lasów Państwowych, oprócz pracowników dyrekcji generalnej, w spotkaniu brali udział dyrektor RDLP Gdańsk oraz nadleśniczy Nadleśnictwa Lipusz. Kancelarię Prezydenta reprezentowało 9 osób.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA