/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
OKNA I DRZWI

Pozbud T&R informuje o działaniach podjętych w związku z epidemią koronawirusa

Pozbud T&R

Autor: oprac. red
Źródło: Pozbud T&R
Data: 2020-03-12


Pozbud T&R poinformował o możliwości opóźnień w realizacji umowy zawartej przez spółkę zależną oraz działaniach związanych z epidemią koronawirusa.

Pozbud T&R informuje o działaniach podjętych w związku z epidemią korona wirusaPozbud T&R informuje o działaniach podjętych w związku z epidemią korona wirusaFot. Pozbud T&R

SPC-2 sp. z o.o. (spółka zależna od Pozbud T&R) będącą członkiem konsorcjum realizującym umowę dla PKP Polskie Linie Kolejowe SA z poinformowała o otrzymaniu z Biura Inżyniera Projektu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Informacji, że wzrost zachorowań wywołanych przez koronawirusa SARS-CoV-2 może spowodować opóźnienie w realizacji robót na skutek zachorowań na większą skalę oraz przerwania łańcucha dostaw.

Jednocześnie zarząd Pozbud T&R poinformował, iż z uwagi na sytuację związaną z epidemią koronawirusa, zamknięciem żłobków, szkół i przedszkoli, ryzykiem zachwiania ciągłości dostaw komponentów, a także w celu zmniejszenia ryzyka zachorowania wśród załogi, ograniczone zostało do odwołania zatrudnienie pracowników.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz