/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
OKNA I DRZWI

Pozbud T&R informuje o działaniach podjętych w związku z epidemią koronawirusa

Pozbud T&R

Autor: oprac. red
Źródło: Pozbud T&R
Data: 2020-03-12


Pozbud T&R poinformował o możliwości opóźnień w realizacji umowy zawartej przez spółkę zależną oraz działaniach związanych z epidemią koronawirusa.

Pozbud T&R informuje o działaniach podjętych w związku z epidemią korona wirusaPozbud T&R informuje o działaniach podjętych w związku z epidemią korona wirusaFot. Pozbud T&R

SPC-2 sp. z o.o. (spółka zależna od Pozbud T&R) będącą członkiem konsorcjum realizującym umowę dla PKP Polskie Linie Kolejowe SA z poinformowała o otrzymaniu z Biura Inżyniera Projektu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Informacji, że wzrost zachorowań wywołanych przez koronawirusa SARS-CoV-2 może spowodować opóźnienie w realizacji robót na skutek zachorowań na większą skalę oraz przerwania łańcucha dostaw.

Jednocześnie zarząd Pozbud T&R poinformował, iż z uwagi na sytuację związaną z epidemią koronawirusa, zamknięciem żłobków, szkół i przedszkoli, ryzykiem zachwiania ciągłości dostaw komponentów, a także w celu zmniejszenia ryzyka zachorowania wśród załogi, ograniczone zostało do odwołania zatrudnienie pracowników.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA