DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WYDARZENIA

Przerób-My - festiwal upcyklingu i rękodzieła

Autor: oprac. red
Źródło: Przerób-My
Data: 2020-02-26


W najbliższy weekend, w dniach 29. lutego i 1. marca w Warszawie odbędzie się kolejna edycja festiwalu upcyklingu i rękodzieła Przerób-My.

Przerób-My - festiwal upcyklingu i rękodzieła Przerób-My - festiwal upcyklingu i rękodzieła Fot. D.Jabłoński

Tradycyjnie festiwal odbędzie się w Centrum Praskim Koneser na warszawskiej Pradze. Przerób-My to wielkie święto tworzenia na żywo, pokazów i warsztatów, w których udział wziąć można bezpłatnie.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji jak warsztat rowerowy, akademia elektroniki czy strefa młodego odkrywcy, gdzie poprzez zajęcia kreatywne i doświadczenia pokażemy jak można dbać o środowisko. Jak zwykle na Przerób-My na gości czekać będzie mnóstwo zajęć kreatywnych i upcyklingowych. Pokażemy jak nadać nowe życie rzeczom i jak stosować się do zasad zero waste.
Zarówno dzieci jak i dorośli nie będą się tu nudzić.

Przerób-My to również ogromne targi rzemiosła i dizajnu, gdzie ponad 100 wystawców zaprezentuje swoje wytwarzane ręcznie produkty, takie jak:
- wyposażenie i dodatki do wnętrz
- upcyklingową modę
- torby i akcesoria
- unikalną ceramikę
- autorską biżuterię
- niepowtarzalne zabawki.

Podczas Przerób-My uczestniczyć można w warsztatach rękodziełaPodczas Przerób-My uczestniczyć można w warsztatach rękodziełaFot. D.Jabłoński

Wśród twórców prezentujących swoje wyroby nie zabraknie osób specjalizujących się w obróbce drewna. Przedmioty użytkowe, takie jak niepowtarzalne meble, unikalna biżuteria i galanteria, czy ciekawe przedmioty codziennego użytku. Podczas Przerób-My spotkać się będzie można również z twórcami kanałów na YouTube, których tematyka łączy się z obróbką drewna i majsterkowaniem.

Impreza potrwa od godziny 11.00 do 18.00 w dniach 29. lutego i 1. marca w hali Laboratorium 2400 na terenie Centrum Praskiego Koneser (Plac Konesera, wejście od ulicy Białostockiej oraz od Pasażu Konesera.

Wstęp dla gości oraz udział we wszystkich atrakcjach jak warsztaty czy porady eksperckie jest BEZPŁATNY


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz