/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
EDUKACJA

Szkolenia dla nauczycieli zawodu „monter stolarki”

Związek Polskie Okna i Drzwi

Autor: oprac.red
Źródło: Związek Polskie Okna i Drzwi
Data: 2020-02-24


Związek Polskie Okna i Drzwi startuje z kolejną edycję szkoleń dla nauczycieli zawodu „monter stolarki”. Pierwsze w tym roku warsztaty odbędę się w centrum szkoleniowym we Wrześni już 5-6. marca.

Szkolenia dla nauczycieli zawodu „monter stolarki”Szkolenia dla nauczycieli zawodu „monter stolarki”Fot. POID

Branża stolarki budowlanej w Polsce potrzebuje dobrze wyedukowanych fachowców, którzy w przyszłości zadbają o profesjonalny montaż wyrobów stolarki budowlanej. Dzięki staraniom Związku POiD, firm i instytucji z branży budowlanej, od dwóch lat możliwe jest kształcenie w zawodzie „monter stolarki budowlanej”.

Niestety, bez przygotowanych pedagogów, wyposażonych w niezbędne narzędzia, a przede wszystkim wiedzę, nie jest możliwe wyedukowanie odpowiedniej jakości fachowców i stworzenie właściwego podłoża do kształcenia młodzieży w specjalistycznym kierunku, jakim bez wątpienia jest montaż stolarki budowlanej.

Dlatego też z inicjatywy Związku Polskie Okna i Drzwi organizowane są szkolenia, podnoszące wiedzę i umiejętności przyszłych nauczycieli zawodu. Związek POiD wraz ze swoimi partnerami, którymi są największe i najbardziej doświadczone firmy z branży, stwarza możliwości do podnoszenia swoich kwalifikacji pedagogom, którzy są zainteresowani rozwojem w tym zakresie.

Najbliższe szkolenie zostało zaplanowane we Wrześni dzięki zaangażowaniu firmy Krispol, jednego z producentów stolarki otworowej. Przedsiębiorstwo będące od lat członkiem Związku POiD wychodzi naprzeciw inicjatywom, które mają zapewnić odpowiednią pozycję polskiej branży stolarki, udostępniając na potrzeby szkolenia swoje zaplecze edukacyjne, gdzie na co dzień szkoleni są montażyści partnerów firmy. Oprócz samego szkolenia uczestnicy będą mogli zapoznać się z technologią produkcji stolarki otworowej zwiedzając zakłady produkcyjne producenta.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o kontakt na adres email: biuro@poid.eu.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz