/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
PRZEMYSŁ DRZEWNY

100% dofinansowanie kursu brakarskiego?

Autor: Dariusz Rutkowski
Źródło: Forest Consulting Center
Data: 2020-02-11


Czy macie Państwo wykwalifikowanego pracownika, który zajmuje się zakupami surowca? Znajomość norm i umiejętność ich zastosowania oraz zrealizowania skutecznej reklamacji pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Na pewno koszt szkolenia szybko się zwróci. Jednak jeżeli takie argumenty do Państwa nie przemawiają, to warto jeszcze skorzystać z dotacji którą łatwo można uzyskać a pozwala ona sfinansować nawet 100% kosztów kursu.

100% dofinansowanie kursu brakarskiego?100% dofinansowanie kursu brakarskiego?Fot. Mateusz Dach

Myślimy tutaj o środkach z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, które są w dyspozycji wszystkich Powiatowych Urzędów Pracy. Mamy początek roku i ruszają już pierwsze pieniądze, wystarczy złożyć tam prosty wniosek. Mimo tego, że dokumenty składamy do Urzędu Pracy nie dotyczy to osób bezrobotnych.

O dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego (kursu bądź szkolenia) mogą wystąpić wszyscy pracodawcy, w rozumieniu przepisów ustawy, którzy zamierzają inwestować w podnoszenie swoich własnych kompetencji lub kompetencji osób pracujących w przedsiębiorstwie.

Pracodawca planujący zorganizowanie kształcenia musi złożyć do powiatowego urzędu pracy właściwego ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działalności wniosek o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego. We wniosku tym można już wskazać konkretnego organizatora wybranego kursu (ofertę) np. "Kursu brakarskiego".

Więcej informacji i pomoc w uzyskaniu dofinansowania:
Dariusz Rutkowski - Forest Consulting Center - kontakt: 609 077 338

Dla uczestników szkoleń organizowanych przez Drewno.pl i Forest Consulting Center doradztwo jest bezpłatne

Zachęcamy do uczestnictwa w najbliższych szkoleniach:

Kurs brakarzy drewna okrągłego: 29.02. - 06.03.2020r. - Sprawdź szczegóły >>>

Kurs brakarzy tarcicy konstrukcyjnej: 05-08.03.2020r. - Zobacz >>>


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA