DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WYDARZENIA

V KONGRES BIOMASY I FORUM PELLETU 2020 - NAJWAŻNIEJSZE W TYM ROKU SPOTKANIA BRANŻY BIOMASOWEJ

Magazyn Biomasa

Autor:
Źródło: Magazyn Biomasa
Data: 2020-02-11


Czy zarezerwowałeś już czas na najważniejszą dla Ciebie konferencję w tym roku? Jeśli nie, zrób to bo warto! Mniej prelekcji – więcej rozmów o biznesie – to myśl przewodnia Kongresu Biomasy, który odbędzie się w dniu 29. września w Rawie Mazowieckiej. Dzień wcześniej – 28 września – w tym samym miejscu odbędzie się V Forum Pelletu.

Kongres Biomasy 2020 - najważniejsze w tym roku spotkanie branży biomasowejKongres Biomasy 2020 - najważniejsze w tym roku spotkanie branży biomasowejFot. Magazyn Biomasa

Uwaga!

Tylko w tym roku udział w Kongresie Biomasy można połączyć z uczestnictwem w Forum Pelletu. Oba spotkania odbywają się dzień po dniu w związku z czym istnieje niepowtarzalna okazja by nie tylko spotkać się z przedstawicielami branży biomasowej, ale też odbiorcami surowca!

V Forum Pelletu – chcesz wiedzieć więcej? Kliknij TUTAJ

Na najważniejszym branżowym spotkaniu w Polsce pojawią się krajowi dostawcy i kupcy, a także przedstawiciele wschodnich i zachodnich rynków biomasowych. Swój udział w wydarzeniu już potwierdzili przedstawiciele branży z Litwy, Białorusi i Ukrainy.

Kongres Biomasy 2020 – w programie m.in.:

 • jak kupić biomasę z Litwy, Białorusi i Ukrainy,
 • modele sprzedaży biomasy do krajów Europy Zachodniej,
 • krajowy rynek – perspektywy rozwoju,
 • ciepłownictwo czy energetyka zawodowa – gdzie jest miejsce polskiej biomasy?
 • plantacje energetyczne – to się opłaca,
 • warsztaty branżowe z dokumentacji pochodzenia biomasy.

Fot. Magazyn Biomasa

ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES BIOMASY –  https://magazynbiomasa.pl/kongres-biomasy-2020/rejestracja/

Formuła B2B

Konkretny wymiar biznesowy zapewni unikalna formuła B2B, dzięki której każdy uczestnik konferencji będzie miał możliwość spotkać się z przedstawicielami wybranych firm. Podczas konferencji zostanie zorganizowany networking czyli seria krótkich spotkań, tzw. speed – dating, które pozwolą na bezpośrednie rozmowy z wybranymi firmami.

Kto już potwierdził udział?

W marcowym spotkaniu, poza polskimi przedsiębiorcami udział wezmą też branżowi „gracze” m.in. z Litwy, Białorusi, Ukrainy i Rosji. Swój udział już potwierdzili przedstawiciele Baltpool – największej litewskiej giełdy biomasy, która szuka partnerów handlowych w Polsce, a także reprezentanci białoruskiego przedsiębiorstwa Bellesexport,  Białoruskiej Uniwersalnej Giełdy Towarowej oraz duńskiej firmy kupieckiej CM Biomass. Organizatorzy spodziewają się także traderów biomasowych z Europy Zachodniej. Tam działają obecnie największe bloki biomasowe Drax (Wielka Brytania) i Avedore (Dania), a dla krajowych producentów biomasy to interesujący kierunek handlowy.

Fot. Magazyn Biomasa

Konferencja to świetna okazja do zaprezentowania się dla dostawców technologii do pozyskiwania, przetwarzania i spalania biomasy.

Kongres Biomasy 2020 to wydarzenie adresowane do:

 • krajowych producentów i przetwórców biomasy,
 • kupców biomasy z ciepłowni oraz grup energetycznych,
 • zakładów przetwarzających drewno,
 • przedsiębiorstw zainteresowanych kogeneracją biomasową.
 • przemysłu celulozowo – papierniczego.


Jesteś zainteresowany wystąpieniem podczas Kongresu? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami: maciej.roik@magazynbiomasa.pl, +48 507 786 173

https://magazynbiomasa.pl/konferencje/forum-pelletu/


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz