/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
HOLZ-HANDWERK 2020

HOLZ-HANDWERK 2020 z rozszerzonym programem wydarzeń dla stolarzy

Autor:
Źródło: https://www.holz-handwerk.de
Data: 2020-02-11


Już za pięć tygodni startują targi HOLZ-HANDWERK - europejskie targi maszyn, urządzeń i materiałów dla segmentu wtórnej obróbki drewna, które odbywają się po raz dwudziesty. W połączeniu z równoległą imprezą targową FENSTERBAU FRONTALE z ofertą branży stolarki otworowej, oczekuje się, że w dniach 18-21. marca 2020r. targi w Norymberdze odwiedzi około 111.000 osób z całego świata

Fot. HOLZ-HANDWERK

W jubileuszowym roku organizatorzy rozszerzyli program targów o wydarzenia, w ramach których po raz pierwszy stworzony zostanie specjalny obszar warsztatów i prezentacji na temat „Zastosowanie informatyzacji w rzemiośle”.

-Ostatnie 20 edycji HOLZ-HANDWERK były wydarzeniami obowiązkowym dla stolarzy, producentów mebli i cieśli z całej Europy. Regularne ankietowanie wystawców i odwiedzających oraz opinie VDMA i producentów współpracujących z targami dały nam m.in. wgląd w to, jakie są oczekiwania względem kolejnych edycji. Pojawiło się wiele wniosków o rozszerzenie programu pomocniczego, dlatego postanowiliśmy zintegrować dwa nowe formaty, aby zaspokoić tę potrzebę. W Norymberdze trwają ostatnie przygotowania do tej jubileuszowej edycji i chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich wystawców i odwiedzających do przyłączenia się do nas podczas świętowania tego wyjątkowego HOLZ-HANDWERK! - mówi Stefan Dittrich, dyrektor HOLZ-HANDWERK w NürnbergMesse.

„Schreiner-IMPULSE“:  Porady biznesowe dla stolarzy

W ramach nowej serii warsztatów odbędą się m.n. „Porady biznesowe dla stolarzy na HOLZ-HANDWERK” przygotowane przez zespół redakcyjny czasopisma „möbelfertigung” obejmujący cztery bloki tematyczne: Stolarz jako przedsiębiorca; Sprzedawaj więcej i dokonuj właściwych inwestycji; Handel drewnem w czasach niedoboru wykwalifikowanego personelu oraz Zarządzanie przedsiębiorstwem. 

Aby wziąć udział w warsztatach konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.holzmann-events.de/schreiner-impulse.

Oprócz warsztatów odbędą się seminaria i prezentacje:

Czwartek, 19. marca 2020 r

11:00 - 18:00

NCC West, Exhibition Center Nuremberg

„Praktyczne kształtowanie cyfryzacji w rzemiośle“ – ale jak?

Nowe forum, które zaoferuje możliwość spotkań z ekspertami, dzielenia się informacjami, nawiązywania kontaktów oraz zdobywania nowych inspiracji, spostrzeżeń i pomysłów. Spotkanie odbędzie się po raz pierwszy w ramach HOLZ-HANDWERK i FENSTERBAU FRONTALE 2020 i będzie omawiać tematy dostosowane do wymagań branży drzewnej. Program forum będący połączeniem prezentacji produktów, rozmów w stylu TED i warsztatów, dostarczy informacji na temat możliwości wykorzystania zasobów cyfrowych i digitalizacji w codziennej pracy niewielkich firm branży drzewnej. Udział w prezentacjach jest bezpłatny i nie trzeba się wcześniej rejestrować.

Od środy 18. marca do soboty 21. marca 2020 r

10:00 - 18:00

Wejście Mitte, centrum wystawowe w Norymberdze

HOLZ-HANDWERK CAMPUS - strefa specjalna Bavarian Carpentry Association (FSH Bayern)

Brak wykwalifikowanego personelu jest również przedmiotem zainteresowania sektora przetwórstwa drewna. Właśnie dlatego CAMPUS HOLZ-HANDWERK stanowi kluczową platformę dla szkolenia i rozwoju zawodowego. Informacje o o swojej ofercie edukacyjnej przekaże w sumie 17 uniwersytetów, szkół zawodowych i mistrzowskich zakładów rzemieślniczych.

We współpracy z HOLZ-HANDWERK, Bawarskie Stowarzyszenie Stolarskie (FSH) organizuje specjalny pokaz „DesignObjekt - ObjektDesign” przy wejściu Mitte. Tegorocznym tematem  jest „Siła pomysłów - realizacja pomysłów”, w ramach którego odwiedzający mogą spodziewać się interaktywnej platformy informacyjnej oferującej praktyczne wskazówki.

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się na te warsztaty, odwiedź stronę: www.holz-handwerk.de/programme

Aplikacja HOLZ-HANDWERK dostępna w sklepach z aplikacjami od lutego

Aplikacja na Androida i iOS ułatwia zaplanowanie wizyty na targach: wystawców i produkty można dodać do zakładek na liście życzeń, a dynamiczny plan piętra ułatwia poruszanie się po obiekcie. Ponadto użytkownicy aplikacji mogą zdecydować o otrzymywaniu powiadomień push, jeśli zostaną wprowadzone jakiekolwiek zmiany w elementach na ich osobistej liście życzeń. Aby uzyskać informacje, przejdź do: www.holz-handwerk.de/en/exhibition-info/app

Udana koncepcja od ponad 25 lat

HOLZ-HANDWERK zadebiutował w 1992 roku we współpracy z FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze. Pierwsza edycja przyciągnęła 60.000 zwiedzających, a liczba ta od tego czasu się podwoiła. W 2018r. w wydarzeniu wzięło udział 515 wystawców z 19 krajów, których oferta prezentowana na powierzchni ok. 33.000 m2 przyciągnęła 121.021 międzynarodowych gości

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się na te warsztaty, odwiedź stronę: www.holz-handwerk.de/programme

 
 

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA