/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
MEBLARSTWO

Uroczyste otwarcie nowej części fabryki MM Szynaka Interline Nowym Mieście Lubawskim

Szynaka Meble

Autor: oprac. red
Źródło: Szynaka Meble
Data: 2020-01-07


11. grudnia 2019 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanego kompleksu biurowo-produkcyjnego i magazynowego MM Szynaka Interline w Nowym Mieście Lubawskim. Gościem honorowym uroczystości był Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką. Poza parą prezydencką w uroczystym otwarciu udział wzięło prawie 600 zaproszonych gości – w tym przedstawiciele władz krajowych, wojewódzkich, samorządowych, partnerzy, przyjaciele i pracownicy Grupy Meblowej Szynaka z całego świata.

Uroczyste otwarcie nowej części fabryki MM Szynaka Interline Nowym Mieście LubawskimUroczyste otwarcie nowej części fabryki MM Szynaka Interline Nowym Mieście LubawskimFot. Szynaka Meble

Firma MM Szynka Interline specjalizuje się w produkcji mebli z drewna litego. Inwestycja zrealizowana na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej kosztem ponad 36 mln zł jest ważna dla rozwoju firmy MM Szynaka Interline i Grupy Meblowej Szynaka. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych przeprowadzony zostanie w firmie reengineering procesu produkcji, w wyniku którego zostaną zoptymalizowane procesy produkcyjne pozwalające oferować na polskim i światowym rynku meblowym najwyższą jakość produkowanych mebli.

-Rozmawiając o produkcji mebli w Polsce, nominując Pana Jana Szynaka do grona laureatów, nagrody prezydenckiej, mogę wreszcie odwiedzić zakład produkcyjny państwa Szynaka. Robi on ogromne wrażenie. Chodziłem wspólnie z Małżonką po halach i obserwowałem wspaniałe maszyny i szybką produkcję. Zastanawiałem się, czy w 1985 roku, kiedy pan Jan od taty przejmował pracownię stolarską, to myślał o tym, że kiedyś będzie właścicielem potężnej grupy kapitałowej, zatrudniającej tysiące ludzi i będzie miał na głowie wiele olbrzymich zakładów. Jestem dumny, kiedy patrzę na zakłady Grupy Meblowej Szynaka rozsiane po całej Polsce, kiedy słyszy się o inwestycji realizowanej przez Grupę Szynaka w Lidzbarku Welskim i wielkiej inwestycji, która będzie realizowana na Białorusi - powiedział podczas swojego wystąpienia Prezydent Andrzej Duda. -To nie tylko wysyłanie mebli na cały świat po to, żeby je sprzedawać na różnych rynkach, ale także rozchodzenie się z produkcją na różne kraje. Jestem dumny, kiedy patrzę na polskie zakłady meblarskie, które rozwijają się nie tylko w kraju, ale także podejmują ekspansję zagraniczną - mówił Andrzej Duda.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Wzrost kosztów

Panie Prezydencie ciekawi mnie czy Pan będzie także dumny jak doprowadzicie do wielkiego kryzysu ekonomicznego? A to tylko kwestia czasu....

Producent [4]Odpowiedz na ten komentarz2020-01-08 11:50:48

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA