/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
TARGI

DREMA 2020 na światowej liście EUMABOIS!

Autor: Aleksandra Pawlina-Janyga
Źródło: Grupa MTP
Data: 2019-11-21


Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to czołówka największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki i przetwórstwa drewna. Jako jedyne wydarzenie w Polsce otrzymały rekomendację EUMABOIS!

Podczas kongresu EUMABOIS w Brnie targi Drema uzyskały rekomendację tej organizacji.Podczas kongresu EUMABOIS w Brnie targi Drema uzyskały rekomendację tej organizacji.Fot. Grupa MTP

Obradujący w czeskim Brnie Kongres Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS zatwierdził listę światowych wystaw obrabiarek do drewna, które organizacja oficjalnie poprze w 2020r. Wśród 15 najważniejszych międzynarodowych ekspozycji po raz kolejny znalazły się targi DREMA! Warto podkreślić, że poznańskie targi DREMA to jedyne polskie targi, które zakwalifikowane zostały do rekomendacji członkom Stowarzyszenia na 2020 rok.

-Jest to ogromne wyróżnienie, które znacząco podnosi prestiż targów DREMA, dając tym samym partnerom, wystawcom i zwiedzającym znacznie większe możliwości dotarcia do międzynarodowego środowiska i nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami szeroko pojętej branży drzewnej i meblarskiej z całego świata - podkreśla Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA i DremaSilesia.

EUMABOIS jest międzynarodowym stowarzyszeniem, którego celem jest wymiana doświadczeń oraz ochrona interesów producentów maszyn w krajach, w których działają jego członkowie. Jest to organizacja non-profit, której celem jest promowanie europejskiego przemysłu obróbki drewna, ochrona jego interesów oraz wszelkie inne kwestie istotne dla jego przedstawicieli. Do głównych zadań Federacji należą kwestie techniczne, marketingowe oraz te oscylujące wokół uczciwej polityki.

Najbliższe Targi DREMA odbędą się w dniach 15-18. września 2020r. w Poznaniu. Zapraszamy!

www.drema.pl
www.dremasilesia.pl

DREMA 2020 na światowej liście EUMABOIS! (Zdjęcia: 2)

Podczas kongresu EUMABOIS w Brnie targi Drema uzyskały rekomendację tej organizacji.Lista wystaw rekomendowanych przez EUMABOIS, które odbędą się w 2020r.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA