/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
BIOMASA DRZEWNA

Kup taniej drewno i biomasę - misja gospodarcza na Białoruś

magazynbiomasa.pl

Autor: Maciej Roik
Źródło: magazynbiomasa.pl
Data: 2019-11-06


Myślisz o rozwoju swojego biznesu na rynkach wschodnich? Interesuje Cię pozyskiwanie drewna z Białorusi? Chcesz sprzedawać swoją technologię za granicą? To idealna okazja dla Ciebie!

Fot. Magazyn Biomasa

Zespół "Magazynu Biomasa" we współpracy z białoruską Narodową Agencją Inwestycji i Prywatyzacji oraz Białoruską Uniwersalną Giełdą Towarową zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji misji gospodarczej do Republiki Białorusi, której tematem jest obrót drewnem i biomasą drzewną między Polską i Białorusią.

Misja to także idealna okazja do nawiązania kontaktów z ludźmi zainteresowanymi kupnem technologii do pozyskiwania i przerobu drewna.

Uczestnicy pierwszej edycji misji na Białoruś, która odbyła się w lipcu, podczas zwiedzania fabryki pelletu "Swoods Export".Uczestnicy pierwszej edycji misji na Białoruś, która odbyła się w lipcu, podczas zwiedzania fabryki pelletu "Swoods Export".Fot. Magazyn Biomasa

Wyjazd odbędzie się w dniach 25-27. listopada 2019r. i jest adresowany m.in. do:

 • właścicieli tartaków,
 • zakładów produkcyjnych wykorzystujących drewno,
 • przedsiębiorstw zajmujących się dostawami biomasy drzewnej do ciepłowni i elektrowni,
 • dostawców technologii do pozyskiwania i obróbki drewna.

Udział w misji to okazja do dokładnego poznania zasad działania białoruskiego rynku drzewnego.Udział w misji to okazja do dokładnego poznania zasad działania białoruskiego rynku drzewnego.Fot. Magazyn Biomasa

Podczas spotkania, które odbędzie się na terenie Narodowej Agencji Inwestycji i Prywatyzacji, będzie również możliwość poznania m.in. przedstawicieli:

 • Ministerstwa Leśnictwa Republiki Białorusi;
 • Krajowej Agencji Inwestycji i Prywatyzacji;
 • Ministerstwa Przemysłu;
 • Ministerstwa Gospodarki (Narodowa Agencja Inwestycji i Prywatyzacji);
 • Białoruskiego koncernu produkcyjnego i handlowego przemysłu drzewnego i celulozowo-papierniczego (Bellesbumprom);
 • Białoruskiej Uniwersalnej Giełdy Towarowej;- Białoruskiej Izby Przemysłowo-Handlowej;
 • Chińsko-białoruskego parku przemysłowego „Wielki kamień”.

W ramach wyjazdu zaplanowano również zwiedzanie fabryki pelletu "Swoods Export" o rocznej zdolności produkcyjnej rzędu 72 tys. ton, a także działającego na terenie ponad 150 tys. ha lasów zakładu "Borisov" zajmującego się produkcją zrębek.

Obecnie mówi się, że w najbliższych latach Białoruś może stać się biomasowo-drzewnym zapleczem dla całej Europy.Obecnie mówi się, że w najbliższych latach Białoruś może stać się biomasowo-drzewnym zapleczem dla całej Europy.Fot. Magazyn Biomasa

Druga edycja misji gospodarczej do Republiki Białorusi organizowana przez "Magazyn Biomasa", to naturalna konsekwencja biznesowej wizyty jaka odbyła się w centralnym biurze Białoruskiej Uniwersalnej Giełdy Towarowej (BUCE) w lipcu tego roku. Wizyta okazała się sukcesem i rozbudziła zainteresowanie obu stron, dlatego w dniach 25-27. listopada kolejna grupa polskich przedsiębiorców, zainteresowanych współpracą z Białorusią będzie miała okazję skorzystać z możliwości poznania zasad prowadzenia biznesu w tym kraju oraz nawiązania kontaktów z białoruskim przedsiębiorstwami.

Termin wyjazdu: 25-27. listopada 2019r.

Koszt: 5490 zł netto (w koszcie zawarty jest przelot na trasie Warszawa-Mińsk-Warszawa, nocleg w pięciogwiazdkowym hotelu, wyżywienie, transport na miejscu, opieka tłumacza, organizacja spotkań B2B).

Kontakt do organizatora:
Maciej Roik
tel. +48 507 786 173
m.roik@magazynbiomasa.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA