/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
Półfabrykaty dla meblarstwa

Pollmeier rozszerza ofertę o fryzy bukowe

Pollmeier Polska

Autor:
Źródło: Pollmeier Polska
Data: 2019-10-31


Dzięki kilkunastoletniej pracy polskiego biura sprzedaży, tarcica bukowa oferowana przez niemiecką firmą Pollmeier stała się w naszym kraju marką szeroko rozpoznawalną. W ostatnim czasie Pollmeier rozszerza swoją ofertę produktową. W ubiegłym roku do sprzedaży trafiły listwy do stelaży tapicerskich, teraz klienci mogą zamówić fryzy bukowe.

Pollmeier rozszerza ofertę o fryzy bukowePollmeier rozszerza ofertę o fryzy bukoweFot. Pollmeier

Oferowana przez firmę tarcica Pollmeier jest lekko parzona, suszona, obrzynana i kalibrowana na grubość poprzez szlifowanie. Dzięki temu uzyskiwany jest w dosłownym znaczeniu "głęboki wgląd" w produkowaną tarcicę. Pozwala to na precyzyjne sortowanie według kryteriów opartych o amerykański system klasyfikacji tarcicy NHLA. Tak przygotowany produkt, dobrany pod indywidualne potrzeby klientów, pozwala uniknąć przykrych niespodzianek podczas produkcji wyrobów, co przekłada się na brak reklamacji oraz oszczędność materiału, kosztów i czasu pracy.  Teraz, wykorzystując efekt skali, Pollmeier wprowadza na rynek nowe produkty.

Fot. Pollmeier

 

-Nieustannie szukamy nowych dróg powiększenia naszego portfolio. Staramy się zaproponować różne produkty wykonane z drewna bukowego. W 2018 roku zaproponowaliśmy naszym klientom bukowe listwy stelażowe. Rynek przyjął ten pomysł z dużym zainteresowaniem. Wspólnie udało nam się zaprojektować klasę jakości, która dzięki optymalnej relacji ceny do jakości pozwala produkować stelaże mebli tapicerowanych na konkurencyjnym poziomie kosztów - mówi Tomasz Cholewa, szef sprzedaży Pollmeier Polska.

Fot. Pollmeier

 

Rok 2019 przyniósł kolejną premierę Pollmeier: fryzy bukowe. Oferowane przez firmę półfabrykaty produkowane są przy zastosowaniu najnowocześniejszej obecnie dostępnej technologii. Użyta technika skanowania ocenia cztery płaszczyzny obrabianego elementu co umożliwia efektywne wykorzystanie surowca drewna, co przekłada się na możliwość zaoferowania nabywcom konkurencyjnych cen.

Fot. Pollmeier

 

-W pierwszej fazie projektu zaczynamy od elementów spersonalizowanych o grubości 26(23,8) mm. Oferujemy fryzy 3 stronnie wolne od wad, 4 stronnie wolne od wad oraz 3 stronnie wolne od wad z zabarwieniami i 4 stronnie wolne od wad z zabarwieniami, długość elementów od 300mm do 2350mm, szerokość od 40mm do 200mm. Właściwy portfel zleceń na fryzy o spersonalizowanej szerokości i długości umożliwia odpowiednią kombinację wymiarową i jakościową, która gwarantuje produkcję na żądanym poziomie kosztów - informuje Tomasz Cholewa.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz