DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WYDARZENIA

Targi DREMA z ofertą dla majsterkowiczów

Autor:
Źródło: Grupa MTP
Data: 2019-09-03


Targi Drema wprowadziły ofertę dla hobbystów, których pasję jest stolarstwo. W tym roku majsterkowicze mogą kupić tańsze bilety wstępu.

Każda osoba, która hobbystycznie zajmuje się pracą z drewnem i próbuje swoich sił jako amator stolarstwa, będzie mogła dokonać zakupu biletu wstępu dla majsterkowiczów. Bilet, w cenie 30 zł, upoważnia do wejścia na teren ekspozycji targów Drema, Furnica i Sofab 2019 codziennie w godzinach popołudniowych, czyli w dniach 10-13 września od godz. 12.00. Zapraszamy do zakupu online lub w kasie!

Na targach Drema/ Furnica i Sofab PROFESJONALIŚCI NIE PŁACĄ!

Do rejestracji i odebrania bezpłatnego biletu uprawnione są osoby zawodowo/ profesjonalnie związane z branżą drzewną i meblarską (m.in. właściciele i pracownicy zakładów stolarskich, tartaków, zakładów produkujących meble i komponenty z drewna, zakłady produkujące domy drewniane, trumny, zabawki i instrumenty z drewna oraz pozostałe wyroby drewniane, jak również producenci okuć, tkanin i dekorów), na podstawie wizytówki lub pieczątki służbowej. Osoby z pasją stolarską i hobbystycznie zajmujące się obróbką drewna mają do dyspozycji bilet jednorazowy dla majsterkowiczów. Osoby spoza branży zapraszamy do zakupu biletów dla szerokiej publiczności bez rejestracji.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz