/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
MEBLARSTWO

Meble-Okmed rozbudowuje fabrykę w Braniewie

Autor: oprac. dja
Źródło: Meble-Okmed Demko
Data: 2019-08-07


Meble-Okmed Demko Sp. j. realizuje inwestycję związaną z rozbudową fabryki mebli w Braniewie. Inwestycja realizowana jest w ramach Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Meble-Okmed rozbudowuje fabrykę w BraniewieMeble-Okmed rozbudowuje fabrykę w BraniewieFot. Meble-Okmed Demko

Poprzez powiązaną kapitałowo i osobowo spółkę Demko Meble Sp. z o.o. prowadzona jest inwestycja, której koszt sięgnie 24 mln zł. Plan obejmuje budowę hali produkcyjno magazynowej o powierzchni 15 tys. m2, z czego 10 tys. m2 przeznaczone zostanie na cele produkcyjne, a 5 tys. m2 na magazyn.

Hala produkcyjna zostanie wyposażona w wysoko zautomatyzowane, nowoczesne linie technologiczne, a magazynowa będzie służyła do składowania surowców wykorzystywanych w produkcji oraz wyrobów gotowych przeznaczonych do sprzedaży.

Inwestycja realizowana jest na działce o powierzchni ponad 10 ha, gdzie firma ma już fabrykę, w której zatrudnia 204 pracowników.

Rozbudowa pozwoli na skrócenie czasu produkcji, a także poszerzy wybór produktów dostępnych "od ręki" - czyli bezpośrednio z magazynu. Po zakończeniu inwestycji powstaną nowe miejsca pracy.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz