/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Rekordowe Targi Cieśli w Chochołowie

Autor:
Źródło: Targi Cieśli
Data: 2019-07-10


III Edycja Międzynarodowych Targów Cieśli i I Targi Dekarzy – Chochołów 2019 zapowiadają się bardzo interesująco. Do cieśli dołączają dekarze, co zdecydowanie ubarwi ekspozycję, a podczas corocznych zawodów szykują się wielkie emocje. Dźwig, podnośniki teleskopowe, frezarka CNC i wiele innych ciekawostek - w tym dynamiczne pokazy - będą czekały na Państwa przy Pensjonacie Chochołowskie Zacisze już od piątku 9. sierpnia. Organizator tegorocznej imprezy zapowiada także atrakcje dla Pań, które przybędą podziwiać wystawę.

Targi Cieśli i Dekarzy w ChochołowieTargi Cieśli i Dekarzy w ChochołowieFot. Targi Cieśli

Chochołowskie święto cieśli to tradycyjnie atmosfera pikniku rodzinnego, gdzie relaks przeplata się z rywalizacją i biznesem. To właśnie dlatego wystawcy, także spoza Podhala polubili Chochołów, leżący w zagłębiu środkowoeuropejskiego ciesielstwa.

Targi Cieśli i Dekarzy w Chochołowie są wyjątkową okazją dla regionalnych firm działających w branży, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami, narzędziami i wszystkim tym, co sprawia, że dom budowany metodą ciesielską, drewniany, w zakopiańskim stylu, może być w pełni nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie obiektem.

Patronat honorowy nad targami objęli: Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, Poseł na Sejm RP Wiesław Janczyk oraz Starosta Nowotarski Krzysztof Faber.

Swój udział w Chochołowie już potwierdziły firmy, które są liderami w branży. Na ekspozycji znajdzie się także wyposażenie do już istniejących domów, które sprawi, że jego użytkowanie będzie tańsze, a jednocześnie przyjazne dla środowiska.

Targi Cieśli i Dekarzy w ChochołowieTargi Cieśli i Dekarzy w ChochołowieFot. Targi Cieśli

Profesjonaliści, ale także i amatorzy majsterkowania, w Chochołowie będą mieli okazje poznać pełną gamę narzędzi ręcznych renomowanej firmy STALCO, cieszących się ogromnym powodzeniem wśród tych, którzy na co dzień działają nie tylko w budownictwie. Ubiegłoroczne stoisko tej firmy cieszyło się powodzeniem, a w tym roku przygotowana jest specjalna niespodzianka.

Maszyny cięższego kalibru - do tartaków zaprezentują czołowe polskie firmy AMIX, WIREX i WOOD-MIZER - sprawdzone traki tych producentów cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce. MARDREW z siedzibą w Naprawie przedstawi ofertę maszyn stolarskich światowych producentów zarówno nowych, jak i używanych z atrakcyjną możliwością finansowania. Polska Grupa CNC po raz pierwszy na Targach Cieśli pokaże na żywo możliwości frezarki CNC.

Zakład Budowy Urządzeń Dźwigowych ZBUD sp. z o.o. znany z produkcji potężnych suwnic, a także elementów wyposażenia statków, przeprowadzi pokaz polskiego dźwigu terenowego REX, którego możliwości z całą pewnością zaskoczą nawet ekspertów. TOOLMEX TRUCK - oferujący kompleksową obsługę w dziedzinie wózków widłowych (od sprzedaży, przez serwis, po remonty) zaprezentuje dynamicznie walory podnośnika teleskopowego z balkonem do prac dekarskich. Wśród oferty dla dekarzy znajdą się między innymi gwoździarki i sztyfciarki produkowane przez firmę PREBENA.

Targi Cieśli i Dekarzy w ChochołowieTargi Cieśli i Dekarzy w ChochołowieFot. Targi Cieśli

Wiele z tych nowości będzie można przetestować dzięki rabczańskiej firmie BLACHOTRAPEZ, producentowi pokryć dachowych, który jakością i klasą produktów śmiało podbija rynki zagraniczne. Trzeci raz w targach weźmie udział B.PRO - profesjonalista technik połączeń dla budownictwa - „Wbijanie i wkręcanie to nasza pasja”, więc będzie co oglądać. Chemia budowlana będzie mieć także swojego przedstawiciela - REMMERS impregnaty, lakiery do drewna i nie tylko.

EkoEnergia Polska sp. z o.o. wprost z Kieleckiego Parku Technologicznego do Chochołowa przywiezie panele fotowoltaiczne nowej generacji, pompy ciepła i zaprezentuje projekty instalacji dla nowych i funkcjonujących już domów. BIODOM ze Słowenii wprowadza do Polski najnowocześniejsze i super ekonomiczne kotły centralnego ogrzewania na paliwo stałe. Całości dopełni ekspozycja samochodów użytkowych, którą przedstawi AUTOREMO - diler marek Volkswagen, Skoda, Renault oraz Dacia. Auta premium dostarczy CAR MASTER jedyny autoryzowany diler marek Jaguar oraz Land Rover w Małopolsce i na Podkarpaciu. Drogie nam Panie, które odwiedzą targi, będą mogły liczyć na konsultacje specjalistów z dziedziny dietetyki i kosmetologii.

Ostateczna lista firm, które wezmą udział w chochołowskich targach wciąż nie jest zamknięta, a kolejni uczestnicy zgłaszają swój udział.

Liczba wyświetleń: 3543


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA