/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TECHNOLOGIA

Dni Otwarte Bergerat Monnoyeur - Poznaj maszyny CAT

Autor: oprac.red
Źródło: Bergerat Monnoyeur
Data: 2019-05-15


Na przełomie maja i czerwca odbędą się Dni Otwarte Bergerat Monnoyeur. W regionalnych przedstawicielstwach firmy odbędzie się seria rodzinnych pikników, podczas których zobaczyć będzie można szeroką gamę maszyn znanych na rynku pod marką CAT.

Dni Otwarte Bergerat Monnoyeur - Poznaj maszyny CATDni Otwarte Bergerat Monnoyeur - Poznaj maszyny CATFot. Bergerat Monnoyeur

Marka CAT kojarzona jest oczywiście z szeroką ofertą maszyn budowlanych, jednak warto pamiętać, że wśród nich znajdują się różnego rodzaju ładowarki przeznaczone do prac w leśnictwie i przemyśle zajmującym się przetwórstwem drewna. Z gamą ładowarek przeznaczonych dla tej branży zapoznać się można na stronie https://www.bm-cat.com/pl-pl/segmenty-rynku/przemysl-lesny.

Tegoroczne Dni Otwarte Bergerat Monnoyeur są organizowane w każdym z regionów w formie rodzinnego pikniku, gdzie na gości czekają różne atrakcje –a wśród nich oczywiście pokazy maszyn i pokazy serwisowe.

Podczs Dni Otwartych firma Bergerat Monnoyeur, do której należy marka CAT, zaprezentuje najnowsze technologie i pełną gamę maszyn – zarówno małych jak i dużych. Jak zapewniają organizatorzy, podczas imprez nie zabraknie też dobrego jedzenia i atrakcji dla dzieci.

W tym roku zaplanowano 7 pikników:
11. maj - Czeladź
17. maj - Gdańsk
18. maj - Rzeszów
21. maj - Bydgoszcz
23. maj - Poznań-Komorniki
31. maj - Kraków
8. czerwiec - Wrocław

Szczegóły dotyczące Dni Otwartych Bergerat Monnoyeur znjadują się na stronie www.bm-cat.com/pl-pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz