/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
TECHNOLOGIE

Rozrzynarki Wood-Mizer

Wood-Mizer

Autor:
Źródło: Wood-Mizer
Data: 2019-04-16


Wood-Mizer posiada szeroką ofertę rozrzynarek do drewna. Firma oferuje urządzenia zarówno dla małych warsztatów, jak i dla tartaków produkujących tarcicę na skalę przemysłową.

Rozrzynarki Wood-MizerRozrzynarki Wood-MizerFot. Wood-Mizer

Proces produkcji rozpoczęty na traku taśmowym może być kontynuowany za pomocą rozrzynarki. Znacznie przyspiesza to produkcję gotowej tarcicy. Zamiast cięcia kłody na deski bezpośrednio za pomocą traka, co jest procesem mniej wydajnym, przepuszcza się belki przez rozrzynarkę, która dzieli materiał na odpowiednią ilość potrzebnych desek. Powstający podczas obróbki materiał boczny można także szybko i sprawnie obrobić, aby uzyskać jak najwięcej wartościowego materiału.

Rozrzynarki Wood-MizerRozrzynarki Wood-MizerFot. Wood-Mizer

Możliwość wykorzystania każdego dobrego kawałka drewna jest bardzo istotna dla firm, które produkują drewno na skalę przemysłową, a odpowiedni dobór maszyn jest w tym przypadku kluczem do sukcesu.

Niektórzy producenci, chcąc ominąć wstępną obróbkę kłód, nabywają gotowe kantówki i przy użyciu rozrzynarki tną je na pożądany wymiar.

Wood-Mizer oferuje rozrzynarki zarówno w wariancie jedno, jak i wielogłowicowym. Można z ich pomocą uzyskać do sześciu desek w jednym przejściu przez maszynę. Nasza szeroka oferta jest w stanie zaspokoić potrzeby zarówno średniej wielkości tartaków oczekujących rozwiązań usprawniających produkcję, jak i tartaków produkujących drewno na skalę przemysłową poszukujących optymalnych rozwiązań w zakresie wydajności.

Rozrzynarki Wood-MizerRozrzynarki Wood-MizerFot. Wood-Mizer

Rozrzynarki Wood-Mizer z linii TITAN projektowane są z myślą o producentach oczekujących najwyższej wydajności i szybkości produkcji. W linii tej znajdują się zarówno maszyny umożliwiające pracę z wąskimi brzeszczotami, jak i brzeszczotami o szerokości do 152 mm umożliwiającymi pracę z bardzo dużą prędkością i wydajnością. Szybkość posuwu w rozrzynarkach może być regulowana w zakresie od 60 do 80 m/min, zachowując dokładne parametry cięcia nawet przy najwyższych prędkościach.

Wood-Mizer to producent maszyn do wstępnej i wtórnej obróbki drewna. Nasi wykwalifikowani specjaliści służą pomocą w doborze odpowiednich maszyn.

Rozrzynarki Wood-MizerRozrzynarki Wood-MizerFot. Wood-Mizer

Zadzwoń już dziś i wybierz maszyny do swojego warsztatu, tartaku lub dużej firmy przetwórstwa drzewnego.

Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.
Nagórna 114, 62-600 Koło, Polska
Tel.: +48 63 26 26 000


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA