/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
MEBLARSTWO

MTI-Furninova zainwestuje 18 mln zł

Autor:
Źródło: WMSSE
Data: 2019-04-03


Producent mebli tapicerowanych MTI-Furninova Polska zainwestuje 18 mln zł w rozwój produkcji. Inwestycja zlokalizowana na terenie specjalnej strefy ekonomicznej przeprowadzona zostanie w Kętrzynie.

MTI-Furninova zainwestuje 18 mln złMTI-Furninova zainwestuje 18 mln złFot. WMSSE

3. kwietnia 2019r. prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA – Grzegorz Smoliński podpisał decyzję o wsparciu inwestycji w Kętrzynie, którą odebrali członkowie zarządu MTI-Furninova Polska sp. z o.o. – Cezary Kwasiborski oraz Szymon Kwasiborski.

Projekt inwestycyjny obejmuje budowę hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni użytkowej ok. 1000 m² wraz z częścią socjalną, biurową i infrastrukturą towarzyszącą oraz wyposażenie hali w nowe maszyny i urządzenia (m.in. taśmociągi, regały magazynowe). Dzięki realizacji inwestycji możliwa będzie istotna reorganizacja cyklu technologicznego, co zdecydowanie wpłynie na zwiększenie zdolności produkcyjnych przedsiębiorstwa.

W ramach przedsięwzięcia MTI-Furninova Polska sp. z o.o. zainwestuje co najmniej 18 mln zł. Projekt zrealizowany zostanie w Kętrzynie na działce o powierzchni 5,7332 ha.

MTI-Furninova powstała w 1995r. pod nazwą Meble Tapicerowane „International” Eustachiusz Bałanda. W 2000r. nastąpiło przekształcenie w spółkę MTI-Furninova Polska sp. z o.o., która jest polsko-szwedzką firmą produkującą wysokiej jakości meble tapicerowane. Od 20 lat produkty przedsiębiorstwa trafiają do szerokiego grona odbiorców na całym świecie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz