/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
LOGISTYKA

Transport drewna i nie tylko - wybierz wygodne rozwiązanie

Autor:
Źródło: Clicktrans
Data: 2019-03-14


Szukasz tańszego transportu drewna (lub dowolnego innego przedmiotu) dla swojej firmy lub na prywatne potrzeby? Rozważ skorzystanie z serwisu Clicktrans i łatwo znajdź profesjonalny, a przy tym tańszy transport dla ładunku o dowolnej wielkości.

Transport drewna i nie tylko - wybierz wygodne rozwiązanieTransport drewna i nie tylko - wybierz wygodne rozwiązanieFot. Clicktrans

Jak działa Clicktrans? Łączy osoby i firmy potrzebujące transportu z przewoźnikami, którzy szukają dodatkowych ładunków na pokonywane przez siebie trasy. Firma działa na rynku od 9 lat i obecnie w bazie posiada ponad 30 tys. przewoźników. Wśród nich znajdziesz zarówno osoby transportujące wyłącznie przesyłki o średnich gabarytach (np. jeżdżące busem), jak i profesjonalnych przewoźników, zdolnych przewozić wielotonowe ładunki.

Profesjonalny transport na Twoich zasadach

Serwis działa podobnie do popularnych serwisów aukcyjnych. Wystarczy, że wystawisz ogłoszenie i poczekasz aż przewoźnicy sami zgłoszą się do Ciebie z ofertami. To wygodne rozwiązanie zarówno dla osób, które potrzebują transportu niewielkiego ładunku na własne potrzeby, jak i dla firm szukających profesjonalnego transportu dla dużych ładunków.

Niewątpliwą zaletą giełdy transportowej jest bezpośredni kontakt z osobą, która będzie przewozić Twój ładunek. Dzięki temu masz okazję, aby dokładnie określić sposób zabezpieczenia ładunku i wymagane warunki transportu, co przy przewozie np. drewna ma szczególne znaczenie. Duża baza przewoźników umożliwi Ci wybranie oferty, która najlepiej spełni Twoje wymagania – odnośnie terminu, warunków, a także ceny.

Ekonomiczna cena, wysoka jakość

Konkurencja między przewoźnikami w serwisie i jawność składanych ofert pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić na usłudze. W poprzednich latach użytkownicy Clicktrans oszczędzali na transporcie aż do 60%. Wszyscy przewoźnicy w bazie są weryfikowani podczas zakładania konta, dzięki czemu masz pewność, że Twój ładunek bezpiecznie dotrze do celu. Dodatkowo na profilu każdego przewoźnika znajdziesz opinie wystawione przez poprzednich klientów – przed akceptacją oferty możesz więc sprawdzić, czy inni byli zadowoleni z podobnej usługi.

Dzięki transportowi doładunkowemu możesz dodatkowo oszczędzić na przewozie mniejszych ładunków. Przewoźnicy w Clicktrans często szukają dodatkowych zleceń na trasy, które i tak zamierzają pokonywać. Jeśli Twój ładunek będzie właśnie takim dodatkowym zleceniem, możesz znacznie zaoszczędzić na transporcie, nie tracąc przy tym na jakości usługi.

Przewoźnicy Clicktrans realizują nie tylko transport krajowy, ale także trasy międzynarodowe i zagraniczne – w całej Europie. Firma posiada także serwisy dedykowane klientom z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemiec.  Załóż darmowe konto w serwisie, wystaw ogłoszenie i przekonaj się, ile Ty zaoszczędzisz na transporcie!


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA